سرپرست تیم استقلال گفت: مهدی رحمتی با استقلال به تبریز می‌آید و منصوریان هم توجهی به نوشته برخی از رسانه‌ها ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، نصرالله عبداللهی در خصوص تغییر هتل محل اقامت آبی‌پوشان در شهر تبریز گفت: امروز تصمیم گرفتیم چنین اقدامی را انجام دهیم.

 

وی افزود: وقتی ما سوال کرده بودیم به ما گفتند که تراکتورسازی در هتل پارس نیست و ما هم هتل را رزرو کردیم اما وقتی متوجه شدیم آنها هم در آنجا هستند محل هتل تیم را تغییر داده تا این حرف و حدیث‌ها جمع شود.

 

سرپرست تیم استقلال در خصوص شایعاتی که پیرامون عدم سفر رحمتی به تبریز مطرح شده و اینکه این دروازه‌بان خودش خواسته به تبریز نرود، گفت: این حرف‌ها چیست؟ فکر می‌کنم یکسری از رسانه‌ها خودشان مطالبی را می‌نویسند و سپس نظرشان را هم در مورد مطالب در یک خبر دیگر بیان می‌کنند.

 

وی تأکید کرد: تمامی بازیکنان در تمرین ما حاضر هستند و با همه قوا به شهر تبریز سفر خواهیم کرد تا به مصاف تراکتورسازی برویم. اتفاقی هم نیفتاده است. یکسری از قول خودشان می‌نویسند که قرار است به بازیکن ما فحش بدهند و فردا می‌گویند قرار است فلان بازیکن به تبریز نرود.

 

عبداللهی در خصوص اینکه نظر منصوریان در این مورد چیست؟ گفت: منصوریان به نوشته‌ها کاری ندارد و کار خودش را انجام می‌دهد. ما هم توجهی به این صحبت‌ها نداریم.

 

فارس

450

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
گزارشی متفاوت از علاقه فوتبالیست های پولدار برزیلی به زنان سفید پوست! عکس
در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا فوتبالیست های سیاه پوست برزیلی به زنان سفید پوست علاقه زیادی دارند و با زنان سیاه پوست ازدواج نمی کنند.
 

آخرین اخبار استقلال

X