طبق خبرهای رسیده علیرضا منصوریان از عملکرد مهدی رحمتی در بازی تراکتورسازی رضایت نداشته و احتمالا این بازیکن نیمکت نشین می شود.

آیا رحمتی بازهم نیمکت نشین می شود

علیرضا منصوریان معتقد است مهدی رحمتی روی شوت محمد ابراهیمی می توانست واکنش بهتری از خود نشان دهد و در نهایت در برابر ضربه مهاجم تراکتورسازی مغلوب نشود.

درست در لحظه ای که مهدی رحمتی باید بهترین واکنش را از خود نشان می داد در برابر ضربه محمد ابراهیمی مغلوب شد تا تراکتورسازی به سه امتیاز ارزشمند دست یابد و جای استقلال را در رده دوم جدول بگیرد. شاید واکنش نه چندان مطمئن مهدی رحمتی در این صحنه به این خاطر بود که استقلالی ها جلوی دید او را گرفته بودند. باورش سخت است که مهدی رحمتی نمی توانست آن شوت از راه دور را دفع کند.

به هر صورت این گل شاید به بهای نیمکت نشینی دوباره مهدی رحمتی منجر شود. پیش تر یک بار در لیگ برتر این اتفاق افتاده بود که حواشی زیادی را به همراه داشت. در هفته های اخیر هم محرومیت چهار جلسه ای مهدی رحمتی باعث شده بود که سید حسین حسینی درون دروازه قرار گیرد.

البته علیرضا منصوریان به بهانه تجربه بیشتر مهدی رحمتی در بازی های آسیایی از این دروازبان بهره می برد. باید به این نکته هم اشاره کرد سید حسین حسینی هم از جایی باید تجربه بازی های آسیایی را به دست بیاورد و این شاید از بازی با الاهلی امارات در روز سه شنبه باشد.

در بازی تراکتورسازی – استقلال مهدی رحمتی در خروج ها هم تعلل می کرد.
در آینده بی شک سید حسین حسینی شانس بیشتری برای حضور در ترکیب استقلال خواهد داشت. هر چند مهدی رحمتی با استقلال قرارداد دارد و نشان داده خیلی تاب و تحمل نیمکت نشینی را ندارد و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که علیرضا منصوریان می خواهد با دروازه بان باتجربه تیمش در این باره صحبت کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: روزنامه خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
جرارد پیکه درباره بازی با ایران و انجام 100 بازی ملی برای اسپانیا گفت.
جرارد پیکه درباره بازی با ایران و انجام 100 بازی ملی برای اسپانیا گفت.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X