طبق خبرهای منتشر شده پژمان منتظری بازیکن سابق استقلال, بار دیگر به این تیم باز خواهد گشت.

توافق پژمان منتظری با استقلال

مدافع ملی پوش ایرانی باشگاه الاهلی آخرین روزهای حضور خود در جمع لژیونرهای حاشیه خلیج فارس را سپری می کند.

پژمان منتظری در حالی با الاهلی فصل پرفراز و نشیبی را تجربه کرد که از امشب با این تیم در آخرین جام باقی مانده در قطر به میدان خواهد رفت به این امید که بتواند در این جام درخشش بهتری داشته باشد. ملی پوش ایرانی که بعد از نیم فصل دوری از ترکیب الاهلی به دلیل مصدومیت در تیم ملی ایران از زمستان بازگشت با وجود تلاش فراوان نتوانست جایگاه خوبی با تیمش در لیگ ستارگان به دست بیاورد و فصل را با عنوان دهمی به پایان برد.

در شرایطی که از مدت ها قبل شایعاتی پیرامون بازگشت این بازیکن به لیگ برتر و بستن پرونده حضور در جمع لژیونرهای قطری نقل محافل خبری شده بود و از استقلال به عنوان مشتری جدی این بازیکن صحبت می شد یکی از نزدیکان به این مدافع مدعی شد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد منتظری فصل بعد را در جمع شاگردان علیرضا منصوریان سپری خواهد کرد تا در سال منتهی به جام جهانی بیشتر در اذهان باشد.

علیرضا منصوریان که همواره خودش را یکی از طرفداران پرو پا قرص این مدافع دانسته و رابطه بسیار خوبی هم با منتظری دارد در تلاش هایش برای جذب مهره های مورد نظر برای فصل آتی تا حدود زیادی با این بازیکن به توافق رسیده تا جایی که باید این مدافع ملی پوش را اولین خرید پرسرو صدای استقلال در نقل و انتقالات تابستانی نامید. بازیکنی که با اضافه شدن به ساختار تدافعی می تواند قدرت این تیم را در مقابله با مدعیان قهرمانی فصل بعد افزایش دهد.

قرار است بعد از پایان کار الاهلی در رقابت های امیرکاپ و اتمام قرارداد منتظری با باشگاه قطری این بازیکن قبل از اضافه شدن به اردوی آماده سازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی در اواخر اردیبهشت ماه مذاکرات نهایی با منصوریان و استقلالی ها را در تهران انجام دهد تا قرارداد دو ساله ای با باشگاه تهرانی به امضا برساند و با پیراهن 33 استقلال بار دیگر در لیگ برتر به میدان برود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: روزنامه خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
خطر محرومیت و کسر امتیاز بیخ گوش پرسپولیس
اگر باشگاه پرسپولیس تا چند روز آینده پول آنتونی گولچ بازیکن خود را نپردازد با خطر محرومیت روبرو خواهد شد.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X