علیرضا منصوریان از تمام طرفداران تیم های مختلف دعوت کرد که به ورزشگاه آزادی آماده و تیم استقلال را تشویق کنند.

دعوت منصوریان از طرفداران برای پر کردن ورزشگاه آزادی

«با هر شکستی زانوی غم بغل نمی‌گیرم .» این جمله از منصوریان است.

علیرضا منصوریان و یک آزمون سخت دیگر. آنها پس از شکست مقابل تراکتورسازی حالا باید مقابل الاهلی قرار بگیرند.  دیداری که اگر در آن برنده باشند احتمالا صعودشان به مرحله بعدی راحت تر خواهد بود.

استقلال در گروه خودش 7 امتیازی است و اگر مقابل الاهلی به پیروزی برسد 10 امتیازی می شود و صدرنشین.در هر صورت آنها در آزادی میزبان هستند و باید از شرایط میزبانی استفاده کنند.

این در حالی است که خود منصوریان توقع زیادی دارد و می گوید:«باید الاهلی را شکست دهیم.»او این را گفت و ادامه داد:«من بارها و بارها در مصاحبه های آسیایی ام گفته ام که در این رقابت ها رنگ هیچ نقشی ندارد.ما ایران هستیم و داریم برای ایران تلاش می کنیم.به همین دلیل از همه هواداران توقع دارم برای حمایت به ورزشگاه بیایند.هواداران فوتبال بیایند و کنار ما باشند.من می دانم که استقلالی ها می آیند و حمایت می کنند اما در بعضی بازی ها بارها پرسپولیسی ها،تراکتوری ها و سپاهانی ها هم از ما حمایت کرده اند.قطعا امروز هم حمایت لازم از ما صورت می گیرد و انشالله بتوانیم الاهلی را در اینجا شکست دهیم.»

او با بیان اینکه شکست مقابل تراکتورسازی روحیه شان برای بازی با الاهلی را خراب نکرده است گفت:«نمی توانیم که پس ازهر شکست زانوی غم بغل بگیریم.نباید حسرت گذشته را خورد.بازی با تراکتورسازی تمام شده است و آنچه پیش رو است بازی با الاهلی است.ما تمام تلاش خودمان را کرده ایم تا بتوانیم خودمان را برای این بازی آماده کنیم.قطعا بازی سختی داریم.هم این بازی و هم بازی با التعاون.دو فینال.اگر می خواهیم صعود کنیم باید در هر دو بازی برنده باشیم.امیدوارم که این اتفاق برای ما بیفتد.»

او در پایان در پاسخ به این سوال که برای فصل آینده چه کار کرده اید و ماجرای تمدید قراردادها به کجا رسید گفت:«قطعا هدف ما این است که اسکلت تیم فعلی مان را حفظ کنیم. مشکل ما در حال حاضر مالی است و همراه با آقای افتخاری به دنبال تامین بودجه هستیم. انشالله این مشکل حل می شود و می توانیم با بازیکنان خودمان تمدید قرارداد کنیم.البته در شرایط فعلی تمام تمرکزمان روی آسیاست و باید از گروه خودمان صعود کنیم.یک بار دیگر از هواداران می خواهم که استقلال را تنها نگذارند.این بازی ملی است و ما امروز استقلال نیستیم بلکه تیمی از ایرانیم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:  khabaronline.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دلایل متفاوت کی روش و بازیکنان تیم ملی ایران برای بردن پرتغال
هم کارلوس کی روش و هم بازیکنان تیم ملی می خواهند که پرتغال را شکست دهند و هرکدام دلیل خاصی برای این کار دارند.
تازه ترین اخبار ورزشی
دلایل متفاوت کی روش و بازیکنان تیم ملی ایران برای بردن پرتغال
هم کارلوس کی روش و هم بازیکنان تیم ملی می خواهند که پرتغال را شکست دهند و هرکدام دلیل خاصی برای این کار دارند.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X