به نظر می رسد اشتباهات مهدی رحمتی باعث شده است که استقلال به فکر پیدا کردن جانشینی برای وی باشد!

استقلال بدنبال جانشین مهدی رحمتی

در مقطعی که اشتباهات دروازه بان و کاپیتان اول به سوژه اول اردوی تیم تبدیل شده شنیدن خبر این که تماس هایی با گلر ملی پوش صورت گرفته تا استقلالی شود می تواند جالب توجه باشد.

استقلال در حالی موفق شد با برتری مقابل پدیده بار دیگر به جایگاه دوم بازگردد که در دقایق ابتدایی اشتباهات مکرر از سوی سیدمهدی رحمتی هم زمینه تک گل مشهدی ها را فراهم کرد هم موقعیت های خطرناک دیگری به پدیده داد که با خوش شانسی این بازیکن از دست رفت.

در حالی که بعد از بازی علیرضا منصوریان به حمایت از رحمتی پرداخت و مدعی شد بازیکنانش تنها برای کاپیتان تیم بازی کردند تا برنده از زمین خارج شوند شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که نماینده استقلالی ها تماس هایی با محمدرضا اخباری دروزاه بان ملی پوش تراکتورسازی برقرار کرده و از این بازیکن ملی پوش شرایطش را برای حضور در جمع آبی پوشان پایتخت جویا شده است.

این که اخبار منتشره  تا چه اندازه صحت دارد هنوز مشخص نیست اما اگر واقعا این گونه باشد و شایعات به واقعیت تبدیل شود باید منتظر یک جابه جایی بزرگ در استقلال آن هم در تابستان پیش رو بود به خصوص که منصوریان و رحمتی در نیم فصل هم تا آستانه جدایی از هم پیش رفته و تنها با وساطت مسئولان باشگاه آشتی کردند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پاسخ کارلوس کی روش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران
کارلوس‌ کی روش در واکنش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران گفت: معجزه را باید ما بسازیم و اگر بخواهیم اتفاق می‌افتد.
 

آخرین اخبار استقلال

X