جلال الدین ماشاریپوف در صدر فهرست خریدهای استقلال برای تابستان قرار دارد که ملی پوش ازبسکتانی است.

جلال الدین ماشاریپوف به استقلال می آید؟

جلال الدین ماشاریپوف پدیده جدید فوتبال ازبکستان که در عضویت باشگاه لوکوموتیو تاشکند قرار دارد بعد از دو بازی رفت و برگشت برابر استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه باشگاه تهرانی قرار گرفت و علیرضا منصوریان نام او را در صدر فهرست خریدهایش قرار داد.

باشگاه استقلال هفته قبل با ارسال نامه رسمی به همتای ازبک خواستار انتقال این بازیکن به جمع بازیکنانش در تابستان شد تا فصل بعد در کنار جپاروف از ماشاریپوف هم سود ببرد. این اتفاق در حالی رقم خورد که به اذعان برخی از نزدیکان به باشگاه علیرضا منصوریان در جدال برگشت تیمش با لوکوموتیو در تاشکند مذاکرات اولیه با ستاره جوان ازبکستانی را از طریق یکی از واسطه های حاضر در تاشکند انجام و موافقت اولیه او را برای حضور در استقلال جلب کرد.

ماشاریپوف که به صورت قرضی از پاختاکور به لوکوموتیو پیوسته و با پیراهن شماره 99 به میدان می رود با توجه به قرارداد جالبی که میان دو باشگاه معروف تاشکند به امضا رسیده حق انتقال مشترکی برای لوکوموتیو و پاختاکور دارد اما با پرداخت پول می تواند بدون مشکل رضایتنامه اش را بگیرد از همین رو منصوریان از طریق یکی از واسطه ها به شدت پیگیر انتقال این بازیکن به تیم در لیگ هفدهم است تا جایی که از حالا شماره 99 را برای ستاره 23 ساله و ملی پوش ازبک کنار گذاشته تا از این بازیکن در پست وینگر چپ بهره ببرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پاسخ کارلوس کی روش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران
کارلوس‌ کی روش در واکنش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران گفت: معجزه را باید ما بسازیم و اگر بخواهیم اتفاق می‌افتد.
 

آخرین اخبار استقلال

X