انتقال جلال الدین ماشاریپوف ستاره تیم ملی ازبکستان به استقلال با توجه به رقم رضایت نامه بالا منتفی به نظر می‌رسد.

منتفی شدن استقلالی شدن جلال الدین ماشاریپوف

جلال الدین ماشاریپوف گزینه اول نقل و انتقالاتی استقلالی ها بود که منصوریان برای جذب او وارد عمل شد.

ستاره ی جوان لوکومتیو و تیم ملی ازبکستان که در دیدار برابر استقلال نمایش های قابل قبولی داشت تا آبی ها به جذب او علاقه مند شوند.

آبی پوشان پیش از پایان فصل برای مذاکره با این بازیکن اقداماتی را انجام دادند اما به نظر می رسد انتقال این بازیکن به استقلال را باید منتفی دانست. رقم درخواستی برای صدور رضایت نامه ی این بازیکن باعث شده تا آبی ها فعلا برای جذب این بازیکن دست نگه دارند.

استقلالی ها برای خرید این بازیکن نیاز به آزاد کردن ماشاریپوف دارند و باید برای این کار رقم هنگفتی را پرداخت کنند که به نظر می رسد با توجه به مشکلات مالی آبی ها این موضوع دور از دسترس باشد تا این رقم هنگفت مانع از انتقال این ستاره ی ازبک به فوتبال ایران شود.

آبی پوشان فعلا تمامی تمرکز خود را روی مذاکره و تمدید قرارداد با بازیکنان حال حاضر این تیم گذاشته اند و به نظر می رسد با توجه به اینکه برای تمدید قرارداد با استقلالی ها نیاز به تصفیه حساب با برخی از ستاره ها دارند، عملا توانی برای جذب یک ستاره ی بزرگ در اندازه ی ماشاریپوف ندارند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پاسخ کارلوس کی روش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران
کارلوس‌ کی روش در واکنش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران گفت: معجزه را باید ما بسازیم و اگر بخواهیم اتفاق می‌افتد.
 

آخرین اخبار استقلال

X