امید ابراهیمی هافبک ملی‌پوش تیم استقلال به صورت تلفنی با مسوولان باشگاه و مدیرعامل استقلال صحبت کرد و توافق شفاهی خود را برای امضای قرارداد با استقلال اعلام کرده است.

 امید ابراهیمی و توافق شفاهی با استقلال

هافبک ملی‌پوش تیم استقلال از مسافرت بازگشت تا با مسوولان باشگاهش مذاکرات رسمی را انجام دهد.امید ابراهیمی هافبک ملی‌پوش تیم استقلال به صورت تلفنی با مسوولان باشگاه و مدیرعامل استقلال صحبت کرد و توافق شفاهی خود را برای امضای قرارداد با استقلال اعلام کرده است.

ابراهیمی به مسوولان استقلال اعلام کرده به زودی مذاکرات رسمی خود را به صورت حضوری با باشگاه انجام خواهد داد.

به نظر می‌رسد این بازیکن طی امروز و فردا قرارداد خود را تمدید کند. امید یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود و منصوریان نمی‌خواهد او را از دست بدهد اما این بازیکن برای ماندن مطمئنا شرط مالی دارد و برای فصل آتی رقم قرارداد این بازیکن بالا می‌رود حالا با توجه به اینکه استقلال رقم‌های نجومی به بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان می‌دهد حاضر می‌شود که امید را از نظر مالی راضی کند؟ با توجه به عملکرد ابراهیمی به نظر می‌رسد که باشگاه برای رضایت او پیشنهاد مالی‌اش را قبول کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:جام نیوز

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
توفان کریم انصاری فرد با ۲ گل برای المپیاکوس
المپیاکوس در ادامه درخشش کریم انصاری فرد ستاره ایرانی خود و دو گلی که او به ثمر رساند موفق به پیروزی برابر زانتی و بازگشت به صدر جدول شد.
 

آخرین اخبار استقلال

X