بدون كوچك‌ترين ترديدي رامين رضاييان در 2 سال گذشته بهترين دفاع راست فوتبال ايران بوده است. مدافع راست ملي‌پوش و ساروي در دفاع، حمله، ضربات ايستگاهي و ارسال‌هاي مواج بهترين بوده و آمار بسيار خوبي از خود به جاي گذاشته است.

انتظار برای بمب بزرگ مورد علاقه منصوریان

گرچه رامين رضاييان روي لجبازي برانكو ايوانكوويچ از پرسپوليس جدا شد اما جايگاه ثابت او در سمت راست خط دفاعي تيم ملي تغييري نكرد و اتفاقاً مقابل ازبكستان نمايش خوبي هم ارائه داد. طي روزهاي گذشته اخباري مبني بر توافق رامين رضاييان با باشگاه خنت بلژيك به گوش رسيد. ديروز وقتي با محمدرضا مهدوي، بازيكن سابق تيم ملي، استقلال و پرسپوليس و همين‌طور نماينده تام‌الاختيار رامين رضاييان، در اين رابطه صحبت كرديم، به ما گفت: هنوز هيچ چيزي قطعي نشده است.

با توجه به عملكرد خوب رامين در فصل گذشته در پرسپوليس و تيم ملي در حال حاضر 4 پيشنهاد خوب از هلند، آلمان و 2 تيم بلژيكي داريم كه مشغول بررسي آن هستيم. از آنجايي كه اولويت رضاييان بازي در اروپاست بنابراين مي‌خواهيم با بررسي تمامي جوانب با تيمي قرارداد ببنديم كه به نفع او باشد. با توجه به تجربه‌اي كه خودم در فوتبال اروپا كسب كردم قصد نداريم بي‌گدار به آب زده و فقط رامين را به اروپا ببريم. بنا داريم رامين با يك قرارداد خوب و مناسب به اروپا برود چراكه اگر قرارداد بازيكني بالا باشد احترام مديريت و سرمربي آن باشگاه را هم به دنبال خواهد داشت. اگر تا پايان هفته به جمع‌بندي نهايي برسيم تيم بعدي رامين رضاييان را معرفي خواهيم كرد.

تيم آلماني خواهان رضاييان در بوندس‌ليگا يك فعاليت دارد و خود رامين هم مايل است به اين كشور برود. از اوترخت به عنوان تيم هلندي خواهان مدافع ملي‌پوش ايران ياد مي‌شود اما در مورد 2 باشگاه بلژيكي شنيديم 2 باشگاه خنت و شارلوا كه به تازگي كاوه رضايي را خريده مشتري جديد رامين رضاييان به شمار مي‌روند.

تنها مشكل رامين رضاييان شايد اين باشد كه 27 ساله است. تيم‌هاي اروپايي به ندرت بازيكن آسيايي بالاي 25 سال را استخدام مي‌كنند و اگر اين ملي‌پوش ايراني زير 25 سال بود از همين حالا لژيونر شدن او صددرصد بود. شايد فقط اين موضع مانع رضاييان شود و به همين خاطر رامين استقلالي‌ها را در ليست انتظار گذاشته است در حالي كه عليرضا منصوريان كماكان اصرار به خريد اين مدافع راست نفوذي دارد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:جام نیوز

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
افشاگری ناباورانه حسین هدایتی علیه کی روش: می‌خواهید فیلم‌ها را منتشر کنم!
حسین هدایتی مالک شرکت استیل آذین به اظهارات کارلوس کی روش واکنش نشان داد و چند افشاگری انجام داد
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X