رابسون جان واریو به استقلالی ها پیغام داده است که بزودی به این تیم بازمی گردد درحالی که لیست استقلال تکمیل است!

رابسون جان واریو به استقلال باز می گردد

رابسون جان واریو همراه با دیگر هموطن خود سال گذشته زوج خوبی در خط دفاعی تیم فوتبال استقلال تشکیل داد. رابسون که به صورت قرضی از باهیا برزیل به استقلال پیوسته بود، با پایان این فصل به باشگاه خود بازگشت.

وی هنوز چند ماه دیگر با این تیم برزیلی که در سری B‌ این کشور حضور دارد، قرارداد داشته و نتوانست رضایت‌نامه بگیرد. استقلالی‌ها برای اینکه در خط دفاعی گزینه‌ای داشته باشند، قرارداد پادوانی را تمدید کردند.

در همین راستا، رابسون به باشگاه استقلال پیغام داده در حال انجام کارهای خود است تا به استقلال برگردد. این در حالی است که فهرست استقلال تکمیل شده و با بازگشت سرور جباروف، یک نفر هم اضافه است! مگر اینکه رابسون پس از پایان قراردادش با باهیا به استقلال برگردد و نیم‌فصل دوم برای این تیم بازی کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: mizanonline.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

آخرین اخبار استقلال

X