دو بازیکن استقلال از لیست بزرگسالان این تیم خارج خواهند شد.

چه بازیکنانی از استقلال جدا می شوند؟

در صورتی که رابسون جان‌واریو به استقلال بازگردد، لیست بزرگسالان این تیم به 21 بازیکن خواهد رسید و باید سه بازیکن از فهرست خارج شوند.

در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی در رابطه با بازیکنان خروجی مطرح شد و در نهایت هرایر مگویان و محسن کریمی از لیست خارج خواهند شد. البته باشگاه استقلال در نظر دارد به سازمان لیگ ثابت کند که محسن کریمی جزو بازیکنان زیر 23 سال محسوب می‌شود و نباید در لیست بزرگسالان قرار بگیرد. این در حالی است که کریمی شهریور امسال بالای 23 سال خواهد شد. هافبک جوان استقلال پس از جراحی کتف خود، این روزها دوران نقاهتش را سپری می‌کند.

دیگر بازیکنی که کادر فنی به این نتیجه رسیده که از لیست خارج شود، هرایر مگویان است. در پست خط دفاعی، بازیکنانی چون پادوانی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی و رابسون حضور خواهند داشت و به همین دلیل، کادر فنی به این نتیجه رسیده که مدافع ارمنستانی می‌تواند در لیست خروج قرار بگیرد. مگویان علاوه بر داشتن طلب زیاد از استقلال، یک فصل دیگر از قراردادش باقیمانده است. در مورد گزینه سوم کادر فنی به جمع‌بندی نهایی نرسیده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: tasnimnews.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
سوژه جدید علی کریمی ؛ گیر دادن به دستیار مرموز کی روش! عکس
علی کریمی که این روزها تبدیل به پرچمدار انتقاد نسبت به وضعیت مدیریت فوتبال ایران شده در جدیدترین نقد خود بابت دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی از رئیس فدراسیون فوتبال سوال پرسیده است.
 

آخرین اخبار استقلال

X