کوروش تشت زر بازیکن سابق استقلال که بخاطر خوش تیپی دچار حاشیه های مختلف شده بود, بعد از سال ها به ایران بازگشت.

کوروش تشت زر به ایران بازگشت

بازیکن پیشین فوتبال استقلال که به چهره جذاب و تیپ جالبش در کنار فوتبال خوبی که بازی می کرد، مشهور بود برای چند روزی به ایران برگشته است.

کوروش تشت‎زر؛ این اسم برای خیلی از جوانان عشق فوتبال دهه 70 ایران، اسمی آشناست. پسر خوش تیپی که برای استقلال بازی می کرد و سیمای ظاهری اش حتی بر فوتبالش سایه انداخته بود و هر رفتارش برایش کلی حاشیه می ساخت. حاشیه هایی که خیلی زود فوتبالش را از مسیری عادی خارج کردند و او به پایان راه بازی اش رسید.

 

کوروش تشت زر در جوانی

کوروش تشت زر در جوانی

 

کوروش حالا در آستانه دهه چهارم زندگی است اما در کانادا زندگی می کند. او که تحصیلکرده رشته شیمی بود، در تورنتو برای خود مجله دنیای ورزش منتشر می کند و یک پا روزنامه نگار شده است. او همزمان به کار فروش موبایل و البته آموزش فوتبال به نوجوانان ایرانی و کانادایی است و زندگی خوبی را دنبال می کند.

تشت زر عصر دوشنبه به همراه خانواده خود به تهران برگشته تا چند روزی در وطن، نفس بکشد. او هنوز هم یک استقلالی دو آتشه است و هنوز هم خاطرات زیادی از گذشته به یاد دارد؛ آن هم با وجودی که برای زندگی در تورنتو احتیاج زیادی به این خاطرات ندارد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نقطه ضعف اسپانیا برای گل خوردن کجاست؟
تیم ملی فوتبال اسپانیا زمانی که در زمین خود حضور دارد، بیش از دیگر مواقع دروازه‌اش باز می شود که این موضوع به نفع ایران است چون تیم ملی بیش‌تر گل‌هایش از طریق ضربات آزاد به ثمر رسیده است.
تازه ترین اخبار ورزشی
فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه دوپینگی بوده است
روسلان کامبولوف، فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه که به دلیل مصدومیت از تیم ملی روسیه کنار گذاشته شد, دوپینگی بوده است!
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X