علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از پایان بازی این تیم با پدیده، حرکات عجیبی انجام داد.

حرکت منصوریان پس از بازی با پدیده

تيم فوتبال استقلال تهران مقابل پديده با 2 گل شكست خورد. اين در حالی بود كه مجموعه استقلال اميد داشت با پيروزی در اين بازی بتواند كمی از بحران و شرايط سختی كه در هفته های گذشته برايش به وجود آمده بود بيرون بيايد.

هواداران به دلیل امیدواری شان به کسب نتیجه مطلوب در این بازی، استقلال را تشویق می کردند اما بعد از گل دوم پديده خيلی سريع ورق برگشت و هواداران عصبانی شروع به شعار عليه منصوريان و بازيكنان تيم کردند.

بازی با نتيجه 2 بر صفر تمام شد ولی همچنان هواداران استقلال به شعارهای خود ادامه دادند تا علی منصوريان در وسط زمين بايستد و گمانه زنی هاي استعفای اين مربی به گوش برسد.

البته منصوريان بعد از دقايقی شروع به ترك زمين كرد ولی بعد از تشكر از هواداران علامتی عجيب نشان داد كه تابه حال از اين مربی نديده بوديم.

 

حرکت عجیب منصوریان

حرکت عجیب منصوریان

 

این حرکت منصوریان شبیه به یکی از حرکات مشهور ژوزه مورینیو در زمان هدایت تیم اینتر بود که البته در آن زمان مورینیو به دلیل اعتراضات شدید به داوری آن رفتار را از خود نشان داده بود و مشخص نیست سرمربی استقلال با چه هدفی این کار را انجام داده است.

 

اعتراض مورینیو به داور

 

اعتراض مورینیو به داور
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: yjc.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نقطه ضعف اسپانیا برای گل خوردن کجاست؟
تیم ملی فوتبال اسپانیا زمانی که در زمین خود حضور دارد، بیش از دیگر مواقع دروازه‌اش باز می شود که این موضوع به نفع ایران است چون تیم ملی بیش‌تر گل‌هایش از طریق ضربات آزاد به ثمر رسیده است.
تازه ترین اخبار ورزشی
فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه دوپینگی بوده است
روسلان کامبولوف، فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه که به دلیل مصدومیت از تیم ملی روسیه کنار گذاشته شد, دوپینگی بوده است!
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X