درحالی که اعلام شده بود مهدی رحمتی دروازه بان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود اما شفر حسین حسینی را به عنوان دروازه بان شماره یک خود انتخاب کرد.

حسین حسینی دوباره جای رحمتی را گرفت

 تصمیم وینفرد شفر درباره دروازه بانان تیمش به صورت ناگهانی تغییر کرد و کسی نمی داند چرا. پیش از این اعلام شده بود مهدی رحمتی سنگربان ثابت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود، اما تصمیم شفر عوض شده است.

استقلال فردا از ساعت 18:40 به وقت تهران در آغاز به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قطر قرار می گیرد، حریفی نام آشنا برای فوتبال ایران .

با توجه به تصمیم قبلی شفر تصور می رفت مهدی رحمتی درون دروازه آبی ها می ایستد اما گویا این تصمیم عوض شده است. در تمرین روز گذشته استقلال سیدحسین حسینی در درون دروازه تیم اصلی ایستاد تا مشخص شود فردا او در بازی برابر الریان در درون دروازه استقلال خواهد ایستاد.

اما به جز این امروز پژمان منتظری به عنوان کاپیتان استقلال با شفر به نشست خبری می رود تا مشخص شود نیمکت نشینی رحمتی در بازی با الریان قطعی است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: jamejamonline.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
هجوم تیم های انگلیسی برای به خدمت گرفتن سامان قدوس
سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با درخشش خود در مقابل آرسنال باعث شده است که تیم های انگلیسی خواهان به خدمت گرفتن وی شوند!
 

آخرین اخبار استقلال

X