الهلال عربستان به مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال پیشنهاد داده است.

مامه تیام در راه الهلال عربستان!

مامه بابا تیام ستاره بی چون و چرای این روزهای استقلال است. او از زمان حضورش در جمع آبی پوشان عملکرد فوق العاده ای داشته و حتی در بازی برابر ذوب آهن هم موفق شد سه بار دروازه حریف را باز کند.

درخشش تیام در لیگ قهرمانان باعث شد تا تیم های حوزه خلیج فارس به دنبال جذب او باشند و پیشنهادهای خوبی هم به او بدهند. تیام با استقلال قرارداد دارد اما بندی در قرارداد او وجود دارد که هر زمان پیشنهاد بهتری داشت می تواند از استقلال جدا شود.

حال گفته می شود تیم الهلال حاضر است برای جذب تیام برای دو فصل به او رقم 4 میلیون دلار (سی میلیارد تومان) بدهد. سامی جابر مدیر باشگاه الهلال با مدیر برنامه های تیام صحبت کرده است و به نظر می رسد در روزهای آینده شاهد این انتقال خواهیم بود.

از باشگاه استقلال خبر می رسد که تیام و مدیر برنامه هایش شب گذشته عازم عربستان شده اند تا بتوانند با مسئولان باشگاه الهلل دیدار و گفت و گو کنند.

حتی اگر این انتقال صورت نگیرد، استقلال مجبور است رقم قرارداد تیام را افزایش دهد. تیام از شرایطش در ایران راضی است اما بد قولی استقلالی ها در پرداخت دستمزد او باعث شده تا مدیربرنامه هایش، او را راضی به نشستن پای میز مذاکره با الهلالی ها بکند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X