ستاره تیم ملی برزیل پس از پیروزی مقابل پاراگوئه و راهیابی زود هنگام به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: تیم ملی برزیل امروز مجد و عظمت نسل طلایی سابقش که رونالدو و رونالدینیو را داشت، برگرداند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم فوتبال برزیل بامداد امروز در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه جنوبی مقابل پاراگوئه قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد و امتیازش را به 33 امتیاز رساند تا به عنوان اولین تیمی تبدیل شود که به جام جهانی روسیه صعود کند.

 

نیمار ستاره این دیدار پس از این برد شیرین و صعود زودهنگام گفت: از این لحظه خوبی که تیم ملی برزیل در آن به سر می‌برد بسیار خوشحال هستم و راه یابی به جام جهانی 2018 روسیه عالی است.

 

وی افزود: این سعادت بسیار بزرگی است. تیم ملی برزیل امروز مجد و عظمت نسل طلایی سابقش که رونالدو و رونالدینیو را داشت، برگرداند و این برزیل شبیه آن نسل طلایی است.

 

نیمار در پایان به تمجید از تیته پرداخت و گفت: به نظرم او توانسته تیم ملی برزیل را به صورت تمام و کمال کمک کند. او موفق شده است که خیلی سریع امور را درست کند و برزیل را در مسیری درستی قرار دهد.

 

منبع : فارس

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
استخدام مامور مخفی توسط استقلال برای کنترل مهدی قائدی!!
مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه ای اعلام کرده که باشگاه، مامور ویژه ای برای مهدی قائدی در نظر گرفته تا وی را رصد کنند.
loading...

 

X