بازیکنان یک تیم فوتبال در لیگ ماداگاسکار از شروع تا پایان بازی 149 گل به خودی زدند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در اکتبر سال 2002 دو تیم "ای اس آدما" و "ایمیرنه" در کشور ماداگاسکار به مصاف هم رفتند که تیم "ای اس آدما" با نتیجه 149 بر صفر پیروز شد و رکورد بیشترین تعداد گل در یک مسابقه را به ثبت رسید.جالب است بدانید که تمام این 149 گل را بازیکنان "ایمیرنه" به خودشان زدند.ماجرا از این قرار بود که در مسابقه قبلی تیم "ایمیرنه" که با نتیجه دو بر دو به پایان رسیده بود داور یک ضربه پنالتی در دقایق پایانی این مسابقه برای حریفشان گرفت و با این گل بازی مساوی شد و این تیم قهرمانی را از دست داد.

 

به همین دلیل در بازی آخرشان در اعتراض به تصمیم داور که در بازی قبلی که قهرمانی را از دستشان گرفت، این تیم از اول مسابقه شروع به زدن گل به دروازه خودشان کرد و تا پایان مسابقه 149 گل به خودی زدند و تیم حریف فقط نظاره گر گل به خودی آنها بود.پس از مسابقه، تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند، پول بلیت خود را پس گرفتند. همچنین مربی تیم ایمیرنه، سه سال محروم شد و چهار بازیکن این تیم از جمله کاپیتان تیم ملی ماداگاسکار، یک سال از کلیه فعالیت‌های فوتبالی و حتی حضور در ورزشگاه محروم شدند.این نتیجه، پر گل‌ترین مسابقه رسمی در تاریخ فوتبال بود که به ثبت رسید.

 

رکورد قبلی نتیجه 36 بر صفر بود که در سال 1885 به ثبت رسیده بود.

 

450

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

X