ساعاتی قبل در پی وقوع یک انفجار در نزدیکی اتوبوس تیم فوتبال بروسیا دورتموند مارک بارترا زخمی شده است و دیدار این تیم با باشگاه موناکو هم به چهارشنبه موکول شده است.

سه انفجار همزمان نزدیک اتوبوس دورتموند

اتوبوس در مسیر ورزشگاه دورتموند بود که مورد حمله قرار گرفت. در نتیجه سه انفجار همزمان، پنجره‌های اتوبوس خرد شده و مارک بارترا زخمی و راهی بیمارستان شده است.به گفته پلیس آلمان، تحقیقات اولیه از این حکایت دارد که در این حمله از مواد منفجره استفاده شده است. جزئیات بیشتری از نحوه وقوع حادثه یا عاملان احتمالی آن هنوز منتشر نشده است. مقامات باشگاه اعلام کرده اند که بارترا، مدافع اسپانیایی دورتموند، از ناحیه دست زخمی شده است. هانس یواخیم واتزکه، مدیر اجرایی باشگاه با تایید این خبر گفته دیگر اعضای تیم بسیار شوکه، ولی در سلامت هستند.

بروسیا دورتموند قرار بود سه شنبه شب در چهارچوب لیگ قهرمانان اروپا میزبان موناکو باشد. در پی این حادثه، تصمیم بر این شده است که دیدار بروسیا دورتموند و موناکو چهارشنبه ساعت ۱۸: ۴۵ دقیقه به وقت اروپای مرکزی برگزار شود.

1214060_803.jpg1214058_324.jpg1214057_165.jpg1214056_567.jpg1214055_850.jpg1214054_584.jpg

 

منبع: فرادید

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

X