منچستریونایتد باید بر سر مبلغ انتقال موراتا ، با رئال مادرید توافق برسد و به نظر میرسد با توجه به جدایی ابراهیموویچ این انتقال صورت بگیرد.

موراتا به منچستر می رود

تلگراف مدعی شده است منچستریونایتد بر سر جزییات شخصی قرارداد با موراتا به توافق رسیده و انتظار می رود انتقال این بازیکن اسپانیایی بعد از توافق با باشگاه رئال مادرید نهایی شد.

موراتا که به دنبال فرصت بازی بیشتر است، تصور می کند منچستریونایتد مقصد مناسبی برای او است تا بتواند با درخشش در ترکیب این تیم انگلیسی، پیش از جام جهانی جایی در ترکیب تیم ملی اسپانیا هم پیدا کند.

طبق اعلام این رسانه، موراتا به دوستان نزدیکش هم اعلام کرده که به زودی انتقالش را به منچستریونایتد نهایی خواهد کرد.

چهارشنبه، یونایتد پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی (۵۲،۴ میلیون پوندی) برای موراتا مهاجم رئال مادرید ارائه کرد که توسط سران باشگاه اسپانیایی رد شد. اگرچه گفته می شود رئال مادرید خواستار مبلغی در حدود ۷۸ میلیون پوند شده است، ولی سران یونایتد باور دارند که با پرداخت ۶۰ میلیون پوند می توانند رئال مادرید را راضی به فروش موراتا کنند.

مدیر برنامه موراتا در آخرین مصاحبه اش چنین گفته است:

آلوارو بازیکنی است که می خواهد نقش مهم تری را ایفا کند، او می خواهد بیشتر بازی کند، که برای بازیکنی که ۱۹ گل زده است، یک موضوع طبیعی است. فرصت های بازی او خیلی کم بوده است. نمی دانم که آیا فصل دیگری هم در مادرید حضور خواهد داشت یا خیر. البته که فصل فوق العاده ای از نظر موفقیت های تیمی برای مادرید بود. موراتا طی روزهای آینده تصمیم قطعی خود را خواهد گرفت. من هنوز با نمایندگان باشگاه در این باره صحبت نکرده ام. تنها چیزی که موراتا می خواهد فرصت بازی بیشتر است. او شبیه فصل قبل را نمی خواهد. موراتا به دنبال فرصت بیشتر بازی است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کدام بازیکن می تواند جایگزین چشمی در ترکیب ایران شود؟
روزبه چشمی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند مقابل اسپانیا به میدان برود و کی‌روش برای پیدا کردن جایگزین او چند گزینه دارد.
تازه ترین اخبار ورزشی
عکس: نصب بنر جدید در میدان ولیعصر بخاطر بازی ایران و اسپانیا
خانه طراحان انقلاب اسلامی همزمان با بازی تیم ملی فوتبال ایران و اسپانیا دیوارنگاره جدیدی طراحی و در میدان، ولیعصر (عج) نصب کرد.
loading...

 

X