به نظر می رسد ستارگان بارسا مسی و نیمار در مورد هافبک احتمالی مورد نظر این تیم در تابستان با هم به توافق نرسیده اند.​​​​​​​

مارکو وراتی یا فیلیپ کوتینی؛ کدامیک به بارسلونا می آید؟

بعد از جدایی ژاوی در سال 2015 و مصدومیت های گاه و بیگاه آندرس اینیستا، این تیم هنوز ستاره ای در خط میانی پیدا نکرده و بازیکنانی چون راکیتیچ، دنیس سوارز و آندره گومس نیز در حد و اندازه های بازیکن ثابت بلوگرانا نشان نداده اند.

نشریه "میرر" ادعا می کند که مارکو وراتی و فیلیپ کوتینیو در لیست خرید بارسا قرار دارند اما در این میان مسی و نیمار در مورد آنها هنوز به تفاهم نرسیده اند.

نیمار، گلزن برزیلی بارسا معتقد است که این تیم به بازیکنی مانند کوتینیو نیاز دارد که پایه ساز حملات بیشتری برای این تیم بوده و بیشتر قابلیت شرکت در هجوم را داشته باشد.

اما لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بلوگرانا معتقد است که بارسا به هافبکی با قدرت ارسال پاس های صحیح مانند آندره پیرلو نیاز دارد و به همین دلیل مارکو وراتی گزینه مناسب تری برای این تیم محسوب می شود.

اما به هر ترتیب، هر دو ستاره بارسا معتقدند که خط میانی این تیم نیاز به تقویت دارد و احتمال فراوانی وجود دارد که در تابستان یک نام بزرگ در این پست به ترکیب بلوگرانا اضافه شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

X