سرمربی پرسپولیس بعد از شروع بازی ماموریت جدیدی را برای مدافع چپ تیمش درنظر گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی آغاز شد و حدود 20 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

* برانکو ایوانکوویچ استقبال خیلی گرمی از مجید جلالی داشت و این دو در حضور پرشمار عکاسان با یکدیگر خوش و بش کردند و عکس یادگاری گرفتند.

* اوسیانو کروز به همراه مربی جدید دروازه‌بانان تیم ملی در آغاز مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر شده و با حضور در جایگاه VVIP نظاره‌گر بازی شدند.

* سروش رفیعی و محسن ربیع‌خواه قبل از آغاز بازی به سمت مجید جلالی رفته و از او رخصت گرفتند.

* قبل از آغاز مسابقه بین تماشاگران درگیری به وجود آمد که ماموران نیروی انتظامی خیلی سریع وارد عمل شدند.

* بازیکنان پیکان هنگام ورود به زمین عکس سیروس قایقران را در دست داشتند. این در حالی بود که پرسپولیسی‌ها عکس مرحوم عباس عبدالملکی سردبیر پیشین روزنامه خبرورزشی و نود که به تازگی فوت کرده را در دست داشتند.

* در جایگاه VIP مهرداد میناوند، حمیدرضا گرشاسبی، علی‌اکبر طاهری و محمود شیعی دیده شدند. البته سرپرست باشگاه پرسپولیس و عضو هیئت مدیره این تیم در جایگاه VVIP نشسته‌اند.

* در شروع بازی منشا در یک استارت تقریبا 30 متری صادق محرمی سرعتی‌ترین بازیکن پرسپولیس را جا گذاشت و همین امر باعث شد برانکو از ربیع‌خواه بخواهد هنگام کرنرها و ضدحملات به سمت راست آمده و پشت محرمی را پوشش دهد.

تسنیم

450

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
شباهت بازیگر زن ایرانی به همسر شفر! عکس
شباهت همسر شفر به مریم سعادت بازیگر کشورمان, سوژه کاربران فضای مجازی شده است.
loading...
 

X