رامین رضاییان با تصمیم برانکو ایوانکوویچ در دیدارهای اخیر در پست وینگر راست به میدان رفته؛ جایی که به نظر می‌رسد علیرغم نمایش مناسب باب میل او نباشد.

 

تلاش رضاییان برای باقی ماندن در شکل یک بازیکن کلیدی

مدافع راست موفق فصل گذشته پرسپولیس در دیدارهای هفته اخیر با تغییر پست از سوی برانکو ایوانکوویچ مواجه شده و در پست وینگر راست به میدان می‌رود.او البته این روزها با توجه به ترافیک موجود در خط دفاعی در پست وینگر راست برای این تیم به میدان رفته و توانسته عملکرد موفقی از نظر پاس گل و گل، به خود اختصاص دهد. با این حال عملکرد او در دیدار با استقلال مورد انتقاد برخی از کارشناسان قرار گرفته و حتی شائبه نیمکت‌نشینی‌اش را نیز در پی داشته است. یکی از این انتقادات به رفتار این بازیکن در زمان تعویض برمی‌گردد که کج خلقی آشکاری نسبت به تصمیم برانکو ایوانکوویچ داشت، البته سرمربی پرسپولیس مشکلی با این مساله ندارد و آن را نشانه‌ میل آشکار این بازیکن به حضور در تیم و تمایل او به نقش داشتن در موفقیت تیم، قلمداد می‌کند.

اما اتفاق جالب در این بین واکنش پدر این بازیکن ملی‌پوش به اتفاقات اخیر است؛ او جملاتی که به نظر حرف دل خود رامین رضاییان است، به زبان آورده است. نکاتی که این بازیکن در جلسه‌ ماه گذشته‌اش با مربی پرسپولیس به زبان آورد و از او خواست با وی پدرانه‌تر و مهربانتر رفتار کند: «می‌دانم چقدر سخت است که بعد از 7 سال بازی در پست دفاع راست اکنون تغییر پست را تجربه کنی و این به صلاحدید کادرفنی است. پس به یاد بیاور روزی که با هیجان برای عقد قرارداد در باشگاه حاضر شدی و با استقبال مدیران مواجه شدی. به عنوان پدر نمی‌دانی چه در دل دارم اما پروفسور برانکو ایوانکوویچ هم در نقش پدر حتما آینده درخشان‌تری برایت در نظر گرفته است تا هم در باشگاه و هم تیم ملی موفق و موثر باشی. برانکو ایوانکوویچ پدر است و آرزوی موفقیت فرزندانش را دارد پس چه در میدان مسابقه و چه روی نیمکت آرام و صبور باش و هرگز عصبانی نشو.»

رضاییان برای باقی ماندن در شکل یک بازیکن کلیدی، برای موفقیت‌های پرسپولیس به صبوری و توجه به حرف‌های پدر نیاز دارد. اتفاقی که شاید باعث شود برانکو ایوانکوویچ هم با او نرم تر و مهربان‌تر برخورد کند. به هرحال این نوشته‌ها نشان می‌دهد قرار نیست جنگی در کار باشد و البته پرسپولیس برای قهرمانی به حضور حداکثری همه‌ نیروهایش نیاز دارد.

 

منبع: ورزش سه 

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
صحبت محسن مسلمان درباره مذاکره با سپاهان
محسن مسلمان اعلام کرد که با هیچ تیمی مذاکره نکرده و اولویت وی حضور در پرسپولیس است.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X