هشداری که سرمربی پرسپولیس درباره خرید مدافع در نقل و انتقالات نیم فصل داده بود در این مقطع خودش را نشان داده هر چند نزدیکان باشگاه نقش خود مرد کروات را در این موضوع کم نمی دانند.

برانکوی مقصر عصبانی شد

 با محرومیت سید جلال حسینی و مصدومیت محمد انصاری، پرسپولیس عملا برای دیدار حساس خود مقابل سپاهان مدافع مرکزی در اختیار ندارد. با فرض بر اینکه یکی از مدافعین جایگزین حسین ماهینی باشد درباره دیگر جایگزین هیچ بازیکنی وجود ندارد.پرسپولیس در نیم فصل وارد مذاکره با چند بازیکن در پست مدافع شد. از جمله شجاع خلیل زاده از سپاهان و سعد ناطق مدافع عراقی. درباره شجاع موضوع خیلی زود مشخص شد اما سعد ناطق به پرسپولیس نزدیک شده بود اما در نهایت سرخپوشان موفق به جذب این بازیکن نشدند.

عدم خرید یک مدافع حالا کار دست پرسپولیس داده به طوری که برانکو در تمرین پرسپولیس پس از دیدار با استقلال بابت کمبود مدافع در تیمش از برخی مسئولان پرسپولیس عصبانی و شده حتی از آنها گلایه کرده است.

از طرفی برخی افراد تصمیم گیرنده در باشگاه پرسپولیس نیز نقش برانکو را در این موضوع بی تقصیر نمی دانند چرا که سرمربی پرسپولیس از ابتدای این فصل نشان داد حاضر است حتی با ۱۳ بازیکن لیگ را پیش ببرد.

هر چه هست عدم خرید مدافع برای پرسپولیس چه تقصیر برانکو باشد و چه مسئولان باشگاه پرسپولیس نکته بارز این است که در وضعیت فعلی شرایط پرسپولیس در خط دفاع بحرانی است و هیچ جایگزینی برای مدافعین مرکزی ثابت آنها وجود ندارد.

 

منبع: خبر ورزشی

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پوستر تیم ملی در میدان ولیعصر باید این شکلی شود!!
گل به خودی بازیکن تیم مراکش, سوژه احمدرضا کاظمی شده است.
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X