پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «بهترین کار این است که این شکست را فراموش کنند تا تیم با آرامش کامل به دیدارهای بعدی در لیگ فکر کند.»

 دو بازیکن پرسپولیس فقط به دلال ها سود رساندند

رضا شاهرودی درباره دربی ۸۴ اظهار داشت: «بازی زیبا و جذابی را شاهد بودیم. پرسپولیس هم خیلی خوب ظاهر شد اما پس از اینکه گل اول را زد بازیکنان کمی مغرور شدند و همین غرور باعث شد در ادامه بازی را از دست بدهند و سه گل را دریافت کنند. من فکر می‌کنم در این شرایط بهترین کار این است که این شکست را فراموش کنند تا تیم با آرامش کامل به دیدارهای بعدی در لیگ فکر کند. نباید فراموش کنیم پرسپولیس کماکان تیم صدرنشین جدول است.»

او درباره عملکرد مهدی طارمی در این دیدار هم گفت: «من مهدی را واقعا دوست دارم. او بازیکن بسیار خوبی است که وقتی انفرادی کار می‌کند، هم فرصت گلزنی به دست می‌آورد و هم گلزنی می‌کند اما گاهی اوقات فرصت‌هایش به گل تبدیل نمی‌شود. بهتر است تمرکزش را بالا ببرد و سعی کند عصبانی نباشد. درست است که در یک بازی شکست باعث ناراحتی بازیکنان می‌شود اما او باید خودش را کنترل کند تا کارهایی همچون درگیری با محسن مسلمان به وجود نیاید. البته طارمی باید انتقادپذیر باشد و با هر انتقادی سریع از کوره در نرود.»

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره جدایی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس هم گفت: «از همان ابتدا هم معلوم بود که این بازیکنان کیفیت لازم را ندارند و با دلالی به پرسپولیس آمده‌اند. الان هم فقط دلال‌ها به یک نان و نوایی رسیدند. پرسپولیس که پول از دست داده اما از آن بدتر این است که به جای این دو بازیکن بازیکن دیگری هم نمی‌تواند بگیرد. بهتر بود زودتر قرارداد این بازیکنان را فسخ می‌کردند تا به جای آن‌ها بازیکنان تاثیرگذار جذب می‌شد و در لیگ قهرمانان آسیا به تیم کمک می‌شد.»

 

منبع: ایسنا

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پرسپولیس با این ترفند می تواند بازیکن جذب کند!
باشگاه پرسپولیس با یک ترفند ساده می تواند بازیکن جذب کند اما برای نیم فصل اجازه استفاده از انها را ندارد.
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X