با وجود آمارهایی که از تعداد رسمی تماشاگر بازی پرسپولیس با الهلال به ثبت رسیده کارگزار طرف قرارداد با باشگاه ایرانی در مسقط زیر بار فروش بلیت ها نمی رود.

 

پافشاری کارگزار پرسپولیسی ها در عمان

 باشگاه پرسپولیس برای این که در عمان با مشکلی از بابت فروش بلیت به علاقمندان روبرو نشود با یکی از کارگزاران عمانی قرارداد همکاری بست منوط به این که درآمدهای حاصله از بلیت فروشی بازی با الهلال به نسبت خاص میان طرفین تقسیم شود.در شرایطی که آمارهای رسمی از حضور نزدیک به 14 هزار نفر در ورزشگاه سلطان قابوس برای تماشای بازی دو تیم حکایت داشت و رسانه های سعودی نیز از دخالت یکی از شیوخ ثروتمند ریاض در خرید 13 هزار بلیت برای ورود رایگان طرفداران الهلال به ورزشگاه خبر داده بودند کارگزار عمانی پرسپولیسی ها همچنان با ضرس قاطع مدعی است بلیت چندانی در مسقط به فروش نرفته است.

کارگزار عمانی با اتشار تصاویری از بلیت های چاپ شده برای بازی پرسپولیس با الهلال مدعی است بیشتر تماشاگرانی که وارد ورزشگاه شدند بدون خرید بلیت و از ورودی های گسترده ورزشگاه خود را به سکوها رسانده و تنها تعداد محدودی بلیت تهیه کردند که تعداد آن کاملا مشخص است. کارگزار عمانی حتی در اثبات ادعای خود تصاویری از بلیت های فروخته نشده را نیز منتشر کرد تا از پرداخت هر گونه پولی به باشپاه پرسپولیس خودداری کند.

با این تفاسیر به نظر می رسد ماجرای بلیت فروشی و درآمد میلیاردی که برای چند روزی پیرامون اردوی پرسپولیس در عمان شنیده می شد هنوز ادامه داشته باشد چون بر اساس آمار ثبت شده در سایت های رسمی نزدیک به 13 هزار و 750 نفر بازی دو تیم را از نزدیک تماشا کردند که برحسب هر بلیت 50 ریال عمان فروش این تعداد بلیت رقم هنگفتی خواهد بود که با ادعاهای کارگزار عمانی پرسپولیسی ها بعید است درآمد میلیاردی به باشگاه تهرانی برسد.

 

منبع: ورزش سه 

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
فوری: حذف عجیب سیدجلال و وریا غفوری از لیست تیم ملی!
سرمربی تیم ملی دقایقی پیش 24 بازیکن حاضر در لیست نهایی خود را اعلام کرد. بازیکنانی که ابتدا راهی اردوی ترکیه و سپس عازم روسیه خواهند شد.
loading...
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X