مهاجم سابق پرسپولیس گفت: «نیمکت سرخپوشان از ابتدای فصل ضعیف تر شده و این برای باشگاهی مثل پرسپولیس خوب نیست.»

پرسپولیسی ها مقابل الهلال خسته بودند

پرسپولیس در نخستین بازی خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی سخت و نفسگیر برابر الهلال به تساوی دست یافت و حالا در بازی دوم باید در امارات به مصاف الوحده برود. تیمی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ ها روی نیمکت آن می نشسته است.فرشاد پیوس پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نظرات جالبی دارد.

پیوس صحبت هایش درباره پرسپولیس را از بازی برابر الهلال شروع کرد و اظهار داشت: «به طور کلی پرسپولیس به لحاظ فنی خوب بازی کرد اما باید برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین می شدیم نه یک امتیاز، ضمن اینکه به نظر من تیم مانند همیشه دوندگی نداشت و دلیل آن هم خستگی در ساق بازیکنان بود.»

وی در ادامه افزود: «اگر بازی در آزادی بود الهلال حرفی برای گفتن نداشت و متاسفانه وقتی در بازی های آسیایی میزبان هستیم، شرایط طوری است که گویا ما میهمان هستیم.»

کاپیتان پیشین سرخپوشان با اشاره به نیمکت پرسپولیس گفت: «واقعیت این است که نیمکت پرسپولیس از ابتدای فصل ضعیف تر شده و این برای باشگاهی مثل پرسپولیس خوب نیست. جدایی عالیشاه و نوراللهی اشتباه بود و عدم جذب جایگزین برای آنها اشتباه تر؛ باید پرسپولیس دو بازیکن خارجی خوب جایگزین این بازیکنان می کرد.»

وی درباره بازی با الوحده گفت: «پرسپولیس می تواند الوحده را شکست دهد به شرط آنکه همانند بازی های لیگ تهاجمی و رو به جلو بازی کند و خودش باشد.»

پیوس در پایان عنوان کرد: «پرسپولیس می تواند از گروه خودش صعود کند، ما دو بازی در تهران داریم که 6 امتیاز آن سرجای خود اما باید در دیدارهای دیگر هم امتیاز به دست بیاوریم. همین بازی دوم مقابل الوحده در امارات است اما اگر پرسپولیس بازی خودش را انجام دهد و با تمرکز وارد زمین شود، می تواند هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد.»

منبع: جام نیوز

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش آلیسا شفر به شباهت مریم سعادت به مادرش! عکس
آلیسا شفر دختر شفر اعلام کرد که به نظر او, شباهتی بین مادرش و مریم سعادت وجود ندارد.
loading...
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X