مدیران تیم الوحده به بازیکنانشان گوشزد کرده اند در بازی برابر پرسپولیس تنها باید برد را به دست بیاورند و به هواداران تقدیم کنند.

شکار سه امتیازی در برابر پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس فردا و از ساعت 18:40 دقیقه در ورزشگاه آل نهیان به مصاف تیم الوحده امارات خواهد رفت.عبدالباسط الحمادی یکی از مدیران عالی رتبه باشگاه الوحده درباره این بازی گفت: ما باید در بازی فردا پیروز شویم تا بدشانسی دور اول را فراموش کنیم، بازیکنان ما تنها باید به فکر سه امتیاز باشند. هیچ مصدومی نداریم و همه بازیکنان در بهترین وضعیت خود هستند. ما باید این بازی را ببریم تا به مرحله بعد امیدوارترشویم.

وی در ادامه افزود: هیچ جایگزینی برای برد نداریم و بازیکنان باید با روح و قلب خود بازی کنند و تماشاگران هم از آنها حمایت خواهند کرد.تیم پرسپولیس آمادگی بالا و قدرت فیزیکی زیادی دارد که ما با آن کاملا آشنا هستیم.

حمادی در انتها افزود: آگیره در این چند روز اشتباهات و نقص های بازی قبل را به بازیکنانش گوشزد کرده و از آنها خواسته است بهترین نمایش خود را در بازی برابر پرسپولیس نشان دهند.

 

منبع: ورزش سه 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
فوری: حذف عجیب سیدجلال و وریا غفوری از لیست تیم ملی!
سرمربی تیم ملی دقایقی پیش 24 بازیکن حاضر در لیست نهایی خود را اعلام کرد. بازیکنانی که ابتدا راهی اردوی ترکیه و سپس عازم روسیه خواهند شد.
loading...
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X