به گفته بازیکنان پرسپولیس، هم تیمی خاطی شان پس از مشاهده خبر درگیری اش در فضای اینترنت فریادی بلند سر می دهد و به شدت به تصمیم سرمربی معترض می شود.

فریاد های بازیکن جنجالی پرسپولیس

شب گذشته و ساعتی پس از درگیری فیزیکی رامین رضاییان و علی علیپور در تمرین پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ با وجود اینکه در زمان این درگیری کوچک ترین واکنشی نشان نداده بود سر میز شام تصمیم گرفت این دو بازیکن را حسابی تنبیه کند.برانکو به حدی از رضاییان و علیپور شاکی شده بود که سر میز شام از مدیرروابط عمومی پرسپولیس می خواهد که خبر درگیری و اخراج این دو بازیکن را رسانه ای کند و روی سایت باشگاه قرار دهد.

اما رضاییان که امروز بابت اتفاقات روز گذشته رسما عذرخواهی کرده، روز گذشته چندین بار فریادش در اردوگاه قرمز شنیده شد. یک بار در صحنه درگیری با علیپور که با مشت به صورت مهاجم جوان پرسپولیس کوبید و همچنین یک بار دیگر در زمانی که متوجه شد خبر درگیری و اخراجش از اردوی پرسپولیس توسط سایت باشگاه رسانه ای شده است.

به گفته بازیکنان پرسپولیس رامین پس از مشاهده این خبر در فضای اینترنت فریادی بلند سر می دهد و به شدت به تصمیم برانکو معترض می شود هر چند دیگر برای پنهان ماندن این خبر دیر شده بود.

 

منبع: خبر ورزشی

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
تفریح سامان قدوس، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی در مسکو! عکس
سامان قدوس، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی با اجازه کادر فنی به تفریح و گردش در میدان سرخ مسکو پرداختند.
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X