مهدی طارمی بعد از فرصت‌سوزی‌هایش اینبار به بهترین شکل از پاس همشهری خود سود برد و گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

طارمی ساخت، امیری نواخت؛

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که پس از تساوی مقابل الهلال بلافاصله با حضور در امارات اردوی خود در باشگاه ایرانیان را برای آماده سازی مقابل الوحده برگزار کردند، امشب امیدوار به کسب اولین پیروزی در لیگ قهرمانان هستند. 

استادیوم: آل‌نهیان ـ ابوظبی 
تماشاگر: 2500نفر
داور: محمدتقی الجعفری (سنگاپور)

کارت زرد

سلطان القصری از الوحده

محسن مسلمان از پرسپولیس

سروش رفیعی از پرسپولیس

 


الوحده:

راشد علی السویدی، سالم سلطان، محمد عبدالبسیت، سلطان علی الغرفی، حمدان الکمالی، جرج والدیویا، سباستین تالیابو، بالاز ژودزاک، ریم چانگ وو، تارکیو احمد الانتلی و محمد رشید الحمدی
سرمربی: خاویر آگیره

 


پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی(کاپیتان)، حسین ماهینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، مهدی طارمی و وحید امیری
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

 

شرح گل‌ها:
الوحده امارات 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 3، وحید امیری): پاس عمقی صادق محرمی طارمی را در محوطه جریمه پا به توپ کرد و این بازیکن با پاس عرضی خود وحید امیری را در موقعیت گل قرار داد تا او در آستانه دروازه دروازه حریف را باز کند.

الوحده 1 پرسپولیس 1: (دقیقه 59، اسماعیل مطر): اسماعیل مطر که در نیمه دوم به زمین آمده بود، توانست روی یک همکاری درون محوطمه جریمه صاحب موقعیت شود و با استفاده از خروج اشتباه بیرانوند توپ را درون دروازه پرسپولیس قرار دهد.

 

 

شرح نیمه اول


برخلاف بازی اول برابر الهلال، پرسپولیس در این مسابقه با ایجاد موقعیت روی دروازه حریف عملکرد بهتری داشت و اگر مهدی طارمی نمایش خوبی از خود ارائه می‌کرد سرخ پوشان می‌توانستند با بیش از یک گل که توسط وحید امیری به ثمر رسید، به رختکن رفتند؛ پرسپولیس با پاس‌های تک ضرب و نفوذ از جناحین بارها قصد به گل رسیدن داشت اما بی‌دقتی در زدن ضربات آخر آنها را ناکام گذاشت؛ الوحده نیز بعد از دریافت گل روی دو صحنه می‌توانست بازی را مساوی کند اما تیرک دروازه و همچنین بی‌دقتی تالیابو مانع از دستیابی نماینده امارات به گل شد.

 

 

 

 

دقایق حساس:

دقیقه 13: فرار سروش رفیعی از سمت راست و ارسال زمینی او با اشتباه دروازه بان توپ را پشت شش قدم در اختیار مهدی طارمی قرار داد که ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20: در اشتباه عجیب مدافعان پرسپولیس توپ در شش قدم به مهاجمان الوحده رسید که ضربه سر بازیکن حریف با خوش شانسی بیرانوند با برخورد به تیرک افقی بازگشت و تا محرمی این موقعیت را دور کند.

دقیقه 26: پاس در عمق وحید امیری برای طارمی فرصت خوبی در محوطه جریمه برای مهاجم سرخپوشان شکل داد که تعلل او مانع از ثبت گل دوم پرسپولیس شد.

دقیقه 31: ارسال از سمت چپ دفاعی پرسپولیس با ضربه نوک پای تالیبو همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 33: حرکت پا به توپ مسلمان پشت محوطه جریمه با پاس فوق العاده‌ی کامیابی نیا را صاحب فرصت کرد و این بازیکن در تک به تک با راشد نتوانست توپ را از دستان او عبور دهد و یک کرنر برای این تیم شکل گرفت.

دقیقه 34: ارسال کرنر از سمت راست توسط مسلمان با ضربه سر کامیابی نیا از کنار دروازه به بیرون رفت و شانس گل دوم را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه 45: در آخرین ثانیه های نیمه اول، وحید امیری طارمی را با دروازه بان الوحده تک به تک کرد اما این طارمی بود که بار دیگر با تعلل خود مانع از شکل گرفتن گل دوم پرسپولیس شد.

دقیقه 49: شوت اسماعیل مطر از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت تا اولین موقعیت نیمه دوم برای الوحده اینگونه از دست برود.

دقیقه 57: مهدی طارمی در ضد حمله می توانست وحید امیری را صاحب دومین موقعیت گل کند اما اشتباه او در ارسال پاس، توپ را در اختیار دروازه بان الوحده قرار داد.

دقیقه 58: ضربه به توپ توسط سروش رفیعی بعد از سوت داور به نشانه آفساید با جریمه کارت برای او همراه شد.

دقیقه 64: ارسال زمینی به شش قدم با اشتباه مدافعان الوحده توپ را در اختیار مهدی طارمی قرار داد که ضربه کم جان این بازیکن به راحتی در اختیار برانکو قرار گرفت.

 

 

در حاشیه:

* یاد و خاطره هادی نوروزی در استادیوم آل نهیان نیز از سوی هواداران پرسپولیس زنده نگه داشته شد و هواداران در دقیقه 24 به تشویق کاپیتان شماره 24 ابدی خود پرداختند.

منبع: ورزش سه

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
ترکیب هجومی پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر با تفکر جدید برانکو
پرسپولیس تمرینات خود را آغاز کرده است و برانکو از حالا ترکیب مورد نظر خود را با بازیکنان پرسپولیس تمرین می کند.
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X