پدر بازیکن خاطی پرسپولیس گفت: «من و پسرم تابع تصمیم برانکو هستیم، بالاخره او سرمربی پرسپولیس است و هدفش موفقیت این تیم است.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، عین الله رضاییان پدر رامین می‌گوید نمی‌داند چه پیش آمده که رامین چنین کاری کرده است. او که مدعی است فرزندش را به خوبی می‌شناسد می‌گوید هشت سال است او در لیگ برتر بازی می‌کند ولی تاکنون یک‌بار هم کارت قرمز نگرفته و حتی به کمیته انضباطی نرفته است. او بچه آرامی است تا جایی‌که حتی در کودکی اهل دعوا کردن نبود. آرزوی من قهرمانی پرسپولیس با رامین است و امیدوارم که همه‌چیز به خوبی تمام شود.

 

اظهارات رضاییان پدر را می خوانید:

 

* گویا به خاطر رامین با آقای کاشانی رییس هیات مدیره پرسپولیس صحبت کردید؟

- بله با ایشان تماس داشتم چرا که می‌خواستم طوری با رامین در جلسه برخورد کنند که فکر کنند پسر خودشان است. رامین پسر آرامی است و اصلا اهل دعوا و مرافه نیست.

 

* و ایشان چه گفتند؟

- آقای کاشانی گفتند باشگاه تصمیم گیرنده است. قرار است کمیته انضباطی در مورد او تصمیم معقولانه بگیرد. دیگر چیز خاصی نگفتند.

 

* اما قبول دارید برانکو تصمیم‌گیرنده اصلی است؟

- قبول دارم که آقای برانکو تصمیم‌گیرنده اصلی هستند ولی ای‌کاش ایشان زبان فارسی بلد بودند.

 

* چرا زبان فارسی؟!

- هم اینکه می‌توانستم خودم با او راحت صحبت کنم و هم اینکه ایشان بهتر به ماجرا واقف می‌شدند. سال گذشته رامین چشم و چراغ برانکو بود. او را خیلی دوست داشت ولی نمی‌دانم امسال به یک‌باره چه شد؟ باز هم تاکید می‌کنم که ای‌کاش ایشان می‌توانست با زبان فارسی ارتباط برقرار کند.

 

* گویا رامین سال گذشته هم چند مورد انضباطی داشته و همین مساله باعث شده که برانکو تصمیم سختی بگیرد.

- فکر نمی‌کنم این‌طوری باشد. من به شما گفتم سال گذشته رامین چشم و چراغ برانکو بود و می‌گفت که او را خیلی دوست دارد. در ثانی رامین از سن نوجوانی اهل هیچ‌گونه حاشیه نبود و من هیچ‌وقت به یاد ندارم او مشکل‌ساز شده باشد. او جوان آرام و سربه‌راهی بود. ثالثا رامین هشت سال است که در لیگ برتر بازی می‌کند، که در این مدت یک کارت قرمز نگرفته و حتی تاکنون پایش به کمیته انضباطی فدراسیون باز نشده است. او هیچ پرونده انضباطی تاکنون نداشته لذا معتقدم که حتما مشکلی پیش آمده که او از کوره در رفته است. شما نگاه کنید او در زمان بازگشت به پرسپولیس با اینکه در تیم‌ملی فیکس بود هرگز به نیمکت‌نشینی در پرسپولیس به برانکو اعتراض نکرد.

 

* فکر نمی‌کنید با توجه به اینکه رامین ملی‌پوش است و دیگر بچه نیست شما نباید دنبال کار او بیفتید؟

- ببینید من نه‌تنها پدر رامین هستم یک مدیربرنامه و مشاور و راهنمای او نیز هستم. سال گذشته قرارداد او را من بستم برای همین بر روی تمام کارهایش نظارت دارم اگر هم امروز دنبال کار او هستم به خاطر این است که در فوتبال ضربه نخورد. من سال گذشته پیش برانکو رفتم و با او درخصوص رامین صحبت کردم و او هم متقابلا می‌گفت از رامین راضی است چرا که هم اخلاق و هم نکات فنی را به‌خوبی رعایت می‌کند. باور کنید همیشه به او گفته‌ام که فقط تمرین کند و تمام فکر و ذکرش بازی باشد. او هم همیشه بعد از تمرین راهی منزل می‌شد تا هیچ حاشیه‌ای نداشته باشد.

 

* گویا علی کریمی و مهرداد میناوند هم دنبال کار رامین هستند؟

- من خبر ندارم. چرا که در این خصوص با رامین هم صحبت نکردم که ببینم چه کرده است. اگر هم کسی دنبال کار می‌افتد به خاطر رفتار خوب رامین در گذشته است.

 

* فکر نمی‌کنید او اگر امسال در ترکیه می‌ماند و به پرسپولیس برنمی‌گشت بهتر بود؟

- اصلا من با ترکیه رفتن او به این شکل مخالف بودم. من آن موقع مریض بودم و شرایط اینکه بتوانم بر کارهایش نظارت داشته باشم را نداشتم. اصلا ماجرای ترکیه رفتن او اینگونه نبود. قرار بود ترکیه دروازه اروپا برای رامین باشد. نه اینکه بخواهد آنجا بازی کند. من خودم به او گفتم برگردد ایران و برای پرسپولیس بازی کند و او هم به خاطر من برگشت ایران تا در پرسپولیس بازی کند.

 

* اما برانکو نه‌تنها او را به بازی نگرفت بلکه رفتار جالبی هم نداشت؟

- شاید دلیل این رفتار گرفتن بازیکنان جدید بود. بعد هم که رامین را قبول کرد ابتدا به او بازی نداد و رامین در حالی که در تیم‌ملی فیکس بود به نیمکت‌نشینی اعتراض نکرد.

 

* از اینکه علیپور بخشیده شد و رامین به کمیته انضباطی رفت ناراحت نیستید، اصلا چرا نباید رامین بخشیده شود؟

- ببینید من از تصمیمات باشگاه و برانکو خبر ندارم. در ثانی به تمام تصمیماتی که گرفته شده احترام می‌گذارم. البته رامین هم احترام می‌گذارد اما امیدوارم طوری تصمیم بگیرند که رامین ضرر نکند. فکر کنند که پسر خودشان است. من از این طریق از برانکو می‌خواهم که رامین را ببخشد و به این موضوع مهربانه‌تر نگاه کند و در واقع عملکرد سال گذشته او را هم در نظر بگیرند.

 

* فکر نمی‌کنید این مسایل روی قهرمانی پرسپولیس و روند رو به جلوی این تیم تاثیر منفی بگذارد؟

- ببینید من یک پرسپولیسی متعصب هستم و آرزوی من این است که پرسپولیس امسال قهرمان شود. اما دوست ندارم که پرسپولیس به حاشیه برود. من و پسرم تابع تصمیم برانکو هستیم، بالاخره او سرمربی پرسپولیس است و هدفش موفقیت این تیم است. امیدوارم رامین بخشیده شود تا در جشن قهرمانی پرسپولیس و آرزوی چندین و چند ساله من برآورده شود.

 

* اگر رامین نباشد چه؟

- باز هم آرزو دارم پرسپولیس قهرمان شود. مهم موفقیت پرسپولیس است. اما با حضور رامین شیرینی این قهرمانی برای من دو چندان خواهد شد.

 

منبع: روزنامه گل

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
19 ستاره ای که پایان فصل بدون تیم می شوند!
طبق معمول هرسال وقتی فصل به پایان برسد بازیکنانی هستند که قراردادشان را تمدید نمی کنند و بازیکن آزاد خواهند شد و تیم‌ها باید از این فرصت برای خریدشان استفاده کنند.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X