رئیس سابق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: داور روز موفقی را سپری نکرد و یک پنالتی پرسپولیس را ندید و یک بازیکن از استقلال خوزستان را هم باید اخراج می‌کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین عسگری در مورد نحوه قضاوت بیژن حیدری در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: حیدری از داوران بین المللی و الیت ماست اما او باید خودش را آماده‌تر کند. برخی از تصمیماتی که در این بازی گرفت به هیچ عنوان طبق قانون نبود و فقط می‌توانم بگویم که این داور شانس آورد که در این بازی پرسپولیس برنده شد.

 

وی افزود: اشتباهاتی که او انجام داد شاید در نتیجه یک بر صفر بازی تأثیر نداشت اما اشتباهات کوچکی هم نبود. در گل دوم پرسپولیس داور 2 گزینه داشت یا باید آوانتاژ می‌داد که تسلطش را به بازی نشان می‌داد و یا اینکه وقتی خطا اعلام کرده باید بازیکن استقلال خوزستان را از زمین اخراج می‌کرد زیرا این بازیکن یک شانس مسلم گلزنی را از حریف گرفته بود و خطا هم بیرون از محوطه صورت گرفت. اگر خطا داخل محوطه جریمه بود کارت زرد و اعلام پنالتی کافی بود.

 

عسگری تصریح کرد: خطایی که روی محسن مسلمان در محوطه جریمه رخ داد یک خطای آشکار پنالتی بود که داور این را هم اعلام نکرد و همین تصمیم غلطش باعث شد که مسلمان و بازیکن استقلال خوزستان با هم درگیر شوند و به هر دوی آنها کارت زرد نشان بدهد که دلیل این کارت‌ها تصمیم غلطی بود که داور گرفت.

 

وی با اشاره به اخراج سرمربی استقلال خوزستان گفت: اخراج سرمربی هم باز هم ناشی از تصمیم غلط داور بود زیرا او خطای بی‌مورد بازیکن استقلال خوزستان را اعلام کرد که باعث اعتراض این بازیکن و نیمکت‌نشینان استقلال شد و در نهایت سرمربی را اخراج کرد. داور روز موفقی را پشت‌سر نگذاشت و فقط شانس آورد.

 

فارس

450

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
ازدواج یعقوب کریمی بازیکن استقلال با نیکی محرابی بازیگر کشورمان! عکس
بازیکنان تیم استقلال نامزدی یعقوب کریمی با نیکی محرابی بازیگر سریال گسل را تبریک گفتند.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X