اگر تیم پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود نکند, احتمال رفتن برانکو از این تیم افزایش خواهد یافت.

برانکو از پرسپولیس می رود؟

سرمربی پرسپولیس در صورت عدم صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان احتمالا رفتنی خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس این‌روزها دوران خوبی را سپری نمی‌کند و بدهی‌های سنگین این باشگاه و عدم کمک مالی اسپانسر باعث شده آینده باشگاه حتی برانکو را هم رفتنی کند.

باشگاه پرسپولیس غیر از اینکه نتوانسته نیمی از طلب بازیکنان و مربیانش (با احتساب پاداش‌ها) را پرداخت کند به زودی با حکم‌ها فیفا در مورد پرونده مانوئل ژوزه و دستیارانش و همچنین بازیکنان خارجی پیشین خود مواجه خواهد شد. این در حالی است که این باشگاه باید به زودی پیش قراداد بازیکنانی که با آنها قرارداد داخلی بسته (منشا، خلیل‌زاده و آقایی) را پرداخت کند.

اسپانسر باشگاه پرسپولیس 20 میلیارد به این باشگاه بدهکار است و چک‌های آن نیز یکی پس از دیگری برگشت می‌خورد. در این شرایط طاهری اخیرا دست با دامان وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال شده است تا حق خود را از پخش تلویزیونی و بلیت فروهش دریافت کند تا حداقل بتواند بخش از مطالبات برانکو بازیکنان را پرداخت کند.

عدم صعود پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا از نظر اقتصادی نیز به این باشگاه ضربه زیادی خواهد زد و اوضاع این تیم را بحرانی‌تر.
برانکو مربی بسیار باهوشی است و خوب می‌داند اگر در پرسپولیس بماند برای فصل آینده کارش بسیار سخت‌تر از دو فصل قبل خواهد شد و با توجه به مشکلات مالی این باشگاه شاید نتواند انتظارات را برآورده سازد. از طرفی او با پیشنهادات مالی خیلی خوبی از تیم‌های قطری و اماراتی مواجه شده و امکان اینکه به یکی از این پیشنهادات پاسخ مثبت دهد زیاد است.

اگرچه برانکو یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما او دریافتی‌های مالی‌اش از این باشگاه طبق قرارداد نبوده و با این وضعیت او اجازه فسخ قراداد خود را دارد.

به هر حال تصمیم برانکو برای جدایی از پرسپولیس جدی است و هواداران این تیم باید خودشان را برای شنیدن این خبر آماده کنند. شاید فقط صعود پرسپولیس به 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان انگیزه‌ای برای ماندن برانکو در این تیم شود از این جهت که او دنبال قهرمان کردن پرسپولیس در آسیاست.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
شوخی طرفدار ایرانی رونالدو با وی در لایو اینستاگرام بخاطر رنگ موهایش! عکس
یکی از طرفداران ایرانی, کریستیانو رونالدو به شوخی کردن با وی در لایو اینستاگرام پرداخته است.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X