علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس درباره پرداخت پاداش به بازیکنان و همچنین قرارداد با منشا صحبت کرد.

صحبت های علی اکبر طاهری پس از برد پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که سرمربی و بازیکنان این تیم ممنوع‌الخروج نیستند.

علی اکبر طاهری مدیرعامل سرخ‌پوشان پس از پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده گفت: وزیر ورزش و جوانان پس از این پیروزی با من تماس گرفت و این برد را تبریک گفت. از همه هواداران و خبرنگاران تشکر می‌کنم که با حمایت آنها توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. امیدوارم مقابل لخویا نیز چنین حمایت‌هایی ادامه‌دار باشد و بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

طاهری درباره وضعیت منشا و اینکه آیا پرسپولیس با این بازیکن به توافق رسیده است یا خیر، گفت: توافقات لازم با این بازیکن انجام شده اما زمانی توافقات اهمیت می‌یابد که بتوانیم این قرارداد را به ثبت برسانیم. کار انتقال منشا تقریباً تمام شده است و ما به توافقات خود با او رسیدیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره که برانکو و چند بازیکن به خاطر عدم پرداخت مالیات خود ممنوع‌الخروج هستند، تصریح کرد: این خبر صحت ندارد و این‌ها شایعاتی است که نمی‌دانیم از کجا درآمده است. امیدوارم رسانه‌ها در راه پرسپولیس به این تیم کمک کنند.

طاهری در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی به اعضای تیم پرسپولیس تعلق خواهد گرفت یا خیر، گفت: چنین چیزی را در نظر گرفته‌ایم و پاداش به اعضای تیم تعلق خواهد گرفت. امروز (دوشنبه) درصدی از مطالبات اعضا را پرداخت کرده‌ایم تا به کار خود ادامه دهند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
شوخی طرفدار ایرانی رونالدو با وی در لایو اینستاگرام بخاطر رنگ موهایش! عکس
یکی از طرفداران ایرانی, کریستیانو رونالدو به شوخی کردن با وی در لایو اینستاگرام پرداخته است.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X