روزنامه قطری ادعا کرد که پرسپولیس با علی حسین رحیمه کاپیتان عراقی الوکره توافق کرده است.

توافق پرسپولیس با کاپیتان الوکره

روزنامه قطری از توافق نهایی کاپیتان عراقی الوکره با تیم فوتبال پرسپولیس سخن به میان آورد و نوشت که این مدافع عراقی با سرخ پوشان ایرانی قرارداد یک ساله امضا کرد.

در حالی که پیش از این باشگاه پرسپولیس خبر از توافق خود با سعد ناطق، بازیکن نیروی هوایی عراق داد روزنامه الشرق قطر از پیوستن بازیکن عراقی الوکره به سرخ پوشان ایرانی خبر داد.

روزنامه الشرق نوشت که تیم فوتبال پرسپولیس با علی حسین رحیمه، کاپیتان عراقی الوکره به توافق نهایی رسیده است و این بازیکن به زودی راهی ایران می‌شود تا قرارداد خود را رسمی کند.

این روزنامه قطری نوشت: پرسپولیس چند روزی است که مذاکرات خود را با علی حسین شروع کرده تا این که روز گذشته به توافق نهایی با این بازیکن عراقی رسید. قرارداد این بازیکن عراقی با تیم فوتبال پرسپولیس یک ساله است که البته قابل تمدید است. علی حسین، فوتبال خود را از نیروی هوایی عراق شروع کرد. بعد از آن او راهی لیگ لیبی شد و الان 9 سال است که در الوکره بازی می کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
خبر دردسرسازی که صفحه فیس بوک قلابی کارلوس کی روش منتشر کرد
درحالی که گفته میشد کارلوس کی روش انتقال سردار آزمون به لاتزیو را در صفحه فیس بوکش تائید کرده است اما به نظر میرسد که صفحه قلابی کی روش چنین اقدامی کرده است!
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X