اعتراضات بی دلیل مهدی طارمی و محسن مسلمان شاید برای آنها که به دوقلو های پرسپولیس معروف شده اند, گران تمام شود.

مصاحبه های خطرناک دوقلو های پرسپولیس

هواداران پرسپولیس شاید بهترین روزهای هواداریشان را در تاریخ لیگ برتر سپری می کنند. حالا آنها خوشبخت ترین هواداران ایرانی هستند که تیمشان در کمتر از 4ماه دو جام گرفته و خیلی رویایی از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا هم بالا آمده و حالا باید در جمع هشت تیم برتر آسیا برای رسیدن به افتخاری دیگر بجنگد.

در این میان اما شاید تنها چیزی که کام این هواداران همیشه متعصب را تلخ کرده است حاشیه‌هایی است که اطراف این تیم وجود دارد. حالا هواداران در حالی که یک چشم به جدول لیگ هفدهم دارند، گوشه چشم نگرانی هم به صفحات شخصی ستاره‌هایشان دارند تا مبادا خبر تازه‌ای از درگیری و شدت گرفتن حاشیه در آن ببینند. حالا مهدی طارمی و محسن مسلمان اتحادی باورنکردنی در ایجاد حاشیه برای تیمشان دارند. آقای گل پرسپولیسی‌ها که استعداد ویژه‌ای در تلاش برای جدایی از پرسپولیس و خریدن نام یاغی برای خودش دارد و دو فصل پیاپی سعی کرده از تیم سرخپوش پایتخت جدا شود و در فصل جاری با سدی به نام رضایتنامه روبه رو شده و نتوانسته آرزوی لژیونر شدنش را برآورده کند، حالا نقش پیشرو را در اعتراض‌های هم تیمی‌هایش به مدیریت پرسپولیس دارد.

او که در این راه محسن مسلمان، یار دوقلویش را هم با خود همراه می‌بیند حسابی مشغول انتقاد است و از اعتراض برای مسائل مالی گرفته تا اعتراض به بالا نبردن جام پس از پایان بازی سوپرجام حسابی خودش را گرفتار کرده است.

حالا پسر بوشهری پرسپولیسی‌ها گرچه می‌تواند مثل خیلی دیگر از هم تیمی‌هایش سیاست سکوت را در پیش بگیرد و چیزی نگوید اما حسابی در نقش معترض پیش رفته است و آتش این اعتراض‌های تند و آتشین قطعا بیش از همه به چشم خودش خواهد رفت. حالا که هواداران پرسپولیس در سرمستی پیروزی تیم‌شان در اولین دیدار لیگ سرخوش هستند.

طارمی نقش بدمن ماجرا را به خود گرفته و فریاد اعتراضش به خاطر ابهام‌های مالی در مدیریت باشگاهش بلند شده است. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس هفته گذشته بخشی از رقم قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند و شاید همین موضوع بیش از پیش به مهدی طارمی جلوه بدمن همیشه معترض بدهد. بدمنی که یک همراه به نام محسن مسلمان را دارد و جز در یک مورد که همه بازیکنان پست یکسانی در اعتراض به سیاست‌های مدیریتی تیم منتشر کردند، در موارد دیگر همه بازیکنان ترجیح داده‌اند سکوت کنند و همین سکوت آنها صدای اعتراض دوقلوهای پرسپولیس را بلندتر و رساتر کرده است. اعتراضی که می‌تواند به ضرر این دو بازیکن جوان و آینده‌دار تمام شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نقطه ضعف اسپانیا برای گل خوردن کجاست؟
تیم ملی فوتبال اسپانیا زمانی که در زمین خود حضور دارد، بیش از دیگر مواقع دروازه‌اش باز می شود که این موضوع به نفع ایران است چون تیم ملی بیش‌تر گل‌هایش از طریق ضربات آزاد به ثمر رسیده است.
تازه ترین اخبار ورزشی
فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه دوپینگی بوده است
روسلان کامبولوف، فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه که به دلیل مصدومیت از تیم ملی روسیه کنار گذاشته شد, دوپینگی بوده است!
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X