بشار رسن در تیم پرسپولیس با شماره 5 بازی خواهد کرد

شماره پیراهن بشار رسن در پرسپولیس مشخص شد

با درخواست باشگاه پرسپولیس ITC هافبک عراقی این تیم صادر شده و نام این بازیکن در فهرست آسیایی سرخپوشان قرار گرفت.

دیشب آخرین مهلت برای تکمیل و ارائه لیست بازیکنان پرسپولیس به AFC برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود که در این فرصت نام بشار رسن به فهرست بازیکنان پرسپولیس اضافه شده و برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس از قبل با فدراسیون فوتبال عراق و مسئولان باشگاه نیروی هوایی هماهنگی های لازم را انجام داده و امروز درخواست صدور ITC او را از طریق سیستم TMS ارسال کردند و مجوز بازی این بازیکن صادر شد.

بر همین اساس نام ۵ بازیکن به ترتیب شجاع خلیل‌زاده، گادوین منشا، سیامک نعمتی، شایان مصلح و بشار رسن به فهرست پرسپولیس اضافه شد و احمد نوراللهی هم با پایان خدمت سربازی به جمع پرسپولیسی‌ها بازگشت. ۵ بازیکن جوان هم به نام‌های آدام همتی، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، محمدامین اسدی و شاهین عباسیان هم در لیست پرسپولیس قرار گرفتند.

خبر دیگر از پرسپولیس این که شماره پیراهن بشار رسن مشخص شد و این بازیکن در لیگ برتر شماره ۵ و در  آسیا شماره ۵۵ را خواهد پوشید. به دلیل استفاده از شماره ۵ در لیگ قهرمانان آسیا توسط حامد آقایی، امکان استفاده از این شماره برای رسن فراهم نبود.

پیش از این صحبت هایی مبنی بر انتخاب شماره ۶ یا ۷ توسط رسن مطرح شده بود که ممکن نشد و خود بشار رسن به خاطر  علاقه به نشات اکرم پیراهن شماره ۵ را انتخاب کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
حرکت ناپسند و غیراخلاقی کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد بخاطر حرکت زشت و غیراخلاقی خود احتمالا با جریمه روبرو خواهد شد.
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X