بشار رسن در تیم پرسپولیس با شماره 5 بازی خواهد کرد

شماره پیراهن بشار رسن در پرسپولیس مشخص شد

با درخواست باشگاه پرسپولیس ITC هافبک عراقی این تیم صادر شده و نام این بازیکن در فهرست آسیایی سرخپوشان قرار گرفت.

دیشب آخرین مهلت برای تکمیل و ارائه لیست بازیکنان پرسپولیس به AFC برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود که در این فرصت نام بشار رسن به فهرست بازیکنان پرسپولیس اضافه شده و برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس از قبل با فدراسیون فوتبال عراق و مسئولان باشگاه نیروی هوایی هماهنگی های لازم را انجام داده و امروز درخواست صدور ITC او را از طریق سیستم TMS ارسال کردند و مجوز بازی این بازیکن صادر شد.

بر همین اساس نام ۵ بازیکن به ترتیب شجاع خلیل‌زاده، گادوین منشا، سیامک نعمتی، شایان مصلح و بشار رسن به فهرست پرسپولیس اضافه شد و احمد نوراللهی هم با پایان خدمت سربازی به جمع پرسپولیسی‌ها بازگشت. ۵ بازیکن جوان هم به نام‌های آدام همتی، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، محمدامین اسدی و شاهین عباسیان هم در لیست پرسپولیس قرار گرفتند.

خبر دیگر از پرسپولیس این که شماره پیراهن بشار رسن مشخص شد و این بازیکن در لیگ برتر شماره ۵ و در  آسیا شماره ۵۵ را خواهد پوشید. به دلیل استفاده از شماره ۵ در لیگ قهرمانان آسیا توسط حامد آقایی، امکان استفاده از این شماره برای رسن فراهم نبود.

پیش از این صحبت هایی مبنی بر انتخاب شماره ۶ یا ۷ توسط رسن مطرح شده بود که ممکن نشد و خود بشار رسن به خاطر  علاقه به نشات اکرم پیراهن شماره ۵ را انتخاب کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
باشگاه رم ایتالیا در حساب توییتر فارسی خود حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.
باشگاه رم ایتالیا در حساب توییتر فارسی خود حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.
loading...
 

آخرین اخبار پرسپولیس

X