گویا برانکو از مترجم خود حسابی ناراحت است و دیگر نمی تواند به اصغر نیک سیرت اعتماد کند.

پشت پرده دلخوری شدید سرمربی کروات از مترجم خودش

پس از پایان بازی پرسپولیس تهران و سپیدرود رشت و جشن قهرمانی قرمزپوشان، اتفاقی جنجالی رخ داد که کمابیش از آن اطلاع دارید.

گفتگوی اصغر نیک‌سیرت با محسن مسلمان که لایو و زنده منتشر شد، سر و صدای فراوانی در فضای مجازی به‌پا کرد.

استفاده از عبارتی توهین‌آمیز که خیلی‌ها آن را منتسب به برانکو دانستند، باعث شد مترجم مرد کروات از سوی کمیته اخلاق هم جریمه شود.

اصغر نیک‌سیرت با حکم کمیته اخلاق از سفر به امارات همراه پرسپولیس بازماند و در تهران ماند در حالی که برانکو هم دیگر نظر مثبتی روی او ندارد.

شنیدیم مرد کروات در گفت‌وگوی تلفنی با اصغر نیک‌سیرت با گلایه فراوان گفته است؛ دیگر نمی‌داند در ایران به چه کسی اعتماد کند؟! دیروز یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که برانکو خیلی به اصغر نیک‌سیرت اعتقاد و اعتماد داشت و باور نمی‌کرد مترجمش در گفت‌وگو با یک بازیکن مغضوب این حرف‌های توهین‌آمیز را بزند!


طرف گفت در جشن قهرمانی پرسپولیس، برانکو به مسئولان باشگاه گفته بود؛ «باید اصغر نیک‌سیرت هم به اندازه سایر مربیان پاداش بگیرد چون خیلی زحمت می‌کشد.»

برانکو هوای مترجم خود را در هر شرایطی داشت چون معتقد بود نیک‌سیرت امین اوست. حالا مرد کروات با مشکل بزرگی مواجه شده است. برانکو مترجم ندارد و نمی‌تواند با توجه به اتفاق رخ داده به هر کسی اعتماد کند.

فقط می‌ماند رضا چلنگر که به احتمال فراوان با زلاتکو کرانچار سرمربی جدید تیم امید همکاری خواهد کرد. پزشکان به چلنگر توصیه کرده‌اند استرس زیاد برایش خوب نیست و بالطبع کار کردن با کرانچار راحت‌تر از برانکو است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
تفریح سامان قدوس، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی در مسکو! عکس
سامان قدوس، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی با اجازه کادر فنی به تفریح و گردش در میدان سرخ مسکو پرداختند.
loading...

 

آخرین اخبار پرسپولیس

X