معاون تربیت بدنی و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش اظهار کرد اگر در جریان تمرین احسان حدادی در ورزشگاه کیش پلیس دخالت کرده بود، او عکس‌هایش را منتشر می‌کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین جلالی درباره اتفاقات مربوط به تمرین احسان حدادی در ورزشگاه المپیک کیش گفت: احسان حدادی از سرمایه‌های ورزشی ماست و باید از او حمایت کنیم. همان‌طور که در زمان ریاست من در فدراسیون مورد حمایت قرار گرفت و افتخارات زیادی هم کسب کرد. او سوم فروردین به کیش آمد در حالی که در آخرین اردویش در این جزیره که ۲۵ بهمن به اتمام رسیده بود. بچه‌های ما اعلام کردند از ابتدای اسفند زمین زیرکشت می‌رود و ما آن زمین‌ها را بستیم چراکه مجموعه در اختیار پیمانکار قرار داشت و تمرینات حدادی باعث اعتراض پیمانکار شد و اعلام کرد پرتاب‌ها باعث آسیب به زمین می‌شود.

 

جلالی ادامه داد: اردوهای حدادی از اول المپیک هم هماهنگ نشده بود. ششم فروردین از سمت فدراسیون به ما نامه زدند که اردوی او از ۳ تا ۲۱ فروردین برگزار می‌شود.

 

معاونت تربیت بدنی کیش گفت: به هیچ وجه بحث پلیس ۱۱۰ نبود و به دلیل اینکه حدادی اعلام کرد هیچ‌کسی جرات ندارد مرا بیرون کند، حراست وارد کار شد. اگر پلیس ۱۱۰ آمده بود او حتما عکس‌های آن را منتشر می کرد.

 

جلالی در پایان گفت: فدراسیون باید زودتر نامه می‌زد و درخواست برگزاری اردو را می‌داد تا این مشکلات به وجود نیاید اما در کل حدادی در حال حاضر به آرامش احتیاج دارد تا بتواند موفق شود.

 

منبع: ایسنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
loading...

 

X