خبرهای رسیده از توافق باشگاه تراکتورسازی با حمزه یونس حکایت دارد.

 کاردوسو از تراکتورسازی شکایت کرده و...

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتش، درصدد جلب رضایت سرمربی و بازیکنان سابق خارجی‌اش برآمده است.باشگاه تبریزی تاکنون سه قسط از طلب بازیکنان و سرمربی پرتغالی سابق را پرداخت کرده است.تنها بازیکنی که تراکتورسازان نتوانسته بودند رضایتش را جلب کنند تا او از این باشگاه شکایت نکند، حمزه یونس بود. در این راستا، از تبریز خبر می‌رسد که آنها با این مهاجم تونسیایی به توافق رسیدند تا بدهی‌اش را در چند قسط پرداخت کنند. قرار است به‌زودی قسط اول بدهی حمزه یونس به این بازیکن پرداخت شود.

تنها نگرانی تراکتورسازان در حال حاضر از طرف آگوستو سزار و کارلوس کاردوسو است. کاردوسو از تراکتورسازی شکایت کرده و این باشگاه به پرداخت 112 هزار دلار جریمه محکوم شده است. باشگاه تراکتورسازی تبریز دفاعیات خود را به فیفا ارائه داده، اما هنوز مشخص نیست که این جریمه بخشیده خواهد شد یا خیر. آگوستو سزار هم از باشگاه تراکتورسازی شکایت کرده و نامه این شکایت به باشگاه و فدراسیون فوتبال ارسال شده است.

 

منبع: تسنیم

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
 

X