مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: دیگر توصیه‌ای به رحمتی ندارم و در روابط شخصی افراد دخالت نمی‌کنم.

در روابط شخصی افراد دخالت نمیکنم

این گزارش مربوط به روز شنبه است

فرزاد حاتمی درمورد پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل صبای قم گفت: پس از مدتی ناکامی خوشبختانه موفق شدیم مقابل پدیده به پیروزی برسیم و شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم. وی در مورد غیبت چند بازیکن تراکتورسازی و اینکه آیا پدیده به خاطر محرومان زیاد آنها حریف را دستِ‌کم نگرفته بودند، اظهار داشت: پدیده عملکرد خوبی مقابل ما ارائه کرد،‌ اصلاً حریف ضعیفی نبود. خودم جزو بازیکنانی بودم که در 3 مسابقه قبلی بازی نکردم. مقابل فولاد سرماخورده بودم، مقابل گسترش هم بازی نکردم و در دیدار مقابل صبا هم به دلیل کسالتی که داشتم، فقط 30 دقیقه به میدان رفتم. همان‌طور که می‌بینید همین حالا هم در حال سرفه کردن هستم و هنوز به بهبودی کامل نرسیده‌ام. در کل هرچند ما در مسابقه روز گذشته بازیکنان بزرگی مثل مهدی کیانی، ادینیو، سعید آقایی و جاسم کرار را نداشتیم اما تیم‌مانم جوانان بسیار خوبی دارد که می‌تواند نقش موفقی در میدان ایفا کند و همان‌طور که دیروز دیدید این اتفاق افتاد.

مهاجم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا قهرمانی را از دست رفته می‌داند، تصریح کرد: احساسم این است که پرسپولیس خیلی به قهرمانی نزدیک شده و ما در 4 هفته گذشته که نتایج خوبی نگرفتیم، قهرمانی را از دست دادیم. در 4 هفته گذشته شرایط بازگشت به کورس را داشتیم، اما به دلیل داشتن محرومان و مصدومان زیاد نتوانستیم از فرصتی که به دست‌مان آمد استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه آیا مسئله‌ای که بین او و قلعه‌نویی به وجود آمد حل شده است، گفت: دوست ندارم در این مورد صحبت کنم، ما همیشه رابطه شاگرد و معلمی را حفظ کرده‌ایم.

حاتمی در مورد اشتباهاتی که روز گذشته محمدرضا اخباری انجام می‌داد،‌ تصریح کرد: اخباری با وجود مصدومیت بازی می‌کند و او هم مثل دو،‌سه بازیکن مصدوم ما که در این شرایط به میدان می‌روند، رشادت می‌کند. اخباری از جان مایه می‌گذارد. این بازیکنان با وجود مصدومیت به میدان می‌روند و این شرایط می‌تواند حتی باعث شود سلامتی خود را به‌طور کامل از دست بدهند.

مهاجم تراکتورسازی در مورد دیدار مقابل استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: دیدار سختی پیش رو داریم. برنده این بازی می‌تواند به مقام نایب قهرمانی برسد. در همان اوایل فصل که استقلال نمی‌توانست نتیجه بگیرد، به همه می‌گفتم شرایط این‌طور باقی نمی‌ماند و استقلالِ علیرضا منصوریان نتایج خوبی خواهد گرفت. استقلال اکنون وضعیت خوبی دارد و فوتبال شادابی به نمایش می‌گذارد. ما هم در دیدار مقابل پدیده نشان دادیم می‌توانیم عملکرد خوبی ارائه کنیم و امیدواریم در این مسابقه بتوانیم نتایج قابل قبولی به دست بیاوریم.

وی در رابطه با توصیه‌ای که در دیدار رفت به مهدی رحمتی کرده بود و از او خواست قبل از بازی با دسته گل به سمت امیر قلعه‌نویی برود و آیا بازهم چنین پیشنهادی به او می‌دهد،‌ اظهار داشت: دیگر توصیه‌ای برای آنها ندارم. این مسائل مربوط به روابط شخصی است و دخالتی در آن نمی‌کنم.

حاتمی در پایان گفت:‌ بار دیگر از هواداران خوب تراکتورسازی بابت غیبتم در چند بازی اخیر عذرخواهی می‌کنم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا در دیدارهای آینده بهترین عملکردم را داشته باشم.

 

منبع: فارس

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
افشاگری ناباورانه حسین هدایتی علیه کی روش: می‌خواهید فیلم‌ها را منتشر کنم!
حسین هدایتی مالک شرکت استیل آذین به اظهارات کارلوس کی روش واکنش نشان داد و چند افشاگری انجام داد
loading...

 

X