هواداری که چندی پیش از طبقه دوم یکی از ورزشگاه‌های فوتبال در آرژانتین سقوط کرده و به کما رفته بود، جان خود را از دست داد.

 آمانوئل اسکیل بالبو، هوادار تیم فوتبال اتلتیکو بلگرانوی آرژانتین که در جریان بازی اخیر این تیم با تایارس در لیگ این کشور، پس از درگیری با تعدادی از تماشاگران از طبقه دوم سکوهای ورزشگاه به طبقه اول سقوط کرده و به حالت کما رفته بود، شب گذشته (دوشنبه) به دلیل شدت ضربه و جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

 

 

گفته می‌شود این هوادار 22 ساله به دست کسی کشته شده است که مسئول مرگ برادر او نیز بوده است. طبق ادعای پدر قربانی، یکی از عوامل اصلی سقوط فرزندش به طبقه پایین ورزشگاه اسکار ساپیتو گومس نام دارد که 5 سال پیش نیز در قتل دیگر فرزند او که در زمان وقوع جرم 14 سال سن داشت، نقش داشته است.

 

پلیس آرژانتین تا کنون 4 مظنون به نقش داشتن در سقوط هوادار تیم بلگرانو را دستگیر و رسیدگی به ادعاهای پدر او را هم آغاز کرده است.

 

نکته جالب در مورد این ماجرا آن است که با وجود درگیری بزرگی که در ورزشگاه رخ داد و اتفاقی که منجر به مرگ یک هوادار شد، بازی به صورت کامل برگزار شد.

 

منبع: تسنیم

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نقطه ضعف اسپانیا برای گل خوردن کجاست؟
تیم ملی فوتبال اسپانیا زمانی که در زمین خود حضور دارد، بیش از دیگر مواقع دروازه‌اش باز می شود که این موضوع به نفع ایران است چون تیم ملی بیش‌تر گل‌هایش از طریق ضربات آزاد به ثمر رسیده است.
تازه ترین اخبار ورزشی
فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه دوپینگی بوده است
روسلان کامبولوف، فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه که به دلیل مصدومیت از تیم ملی روسیه کنار گذاشته شد, دوپینگی بوده است!
loading...

 

X