درصورت صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسیا, احتمال لغو دربی استقلال و پرسپولیس افزایش خواهد یافت.

دردسرهای حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

 پرسپولیس 21 شهریور بازی حساسی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا دارد و چنانچه بتواند از سد این تیم در امارات بگذرد به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند و برای اولین بار حضور در این مرحله از لیگ قهرمانان را تجربه می‌کند.

صعود به مرحله بعد قطعاً در برنامه‌های این تیم در لیگ تغییراتی ایجاد خواهد کرد. برگزاری دو بازی رفت و برگشت در نیمه‌نهایی به نوعی پرسپولیس را با ۴ بازی خود در لیگ برتر دچار چالش خواهد کرد. بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین یکی از دو روز سوم یا چهارم مهر برگزار می‌شود در حالی که هفته هشتم لیگ برتر هم چهارم مهر خواهد بود که طبق برنامه قبلی پرسپولیس باید با صنعت نفت آبادان روبه‌رو شود که این بازی قطعاً لغو می‌شود اما سرخ‌ها ۴ روز قبل از بازی در نیمه‌نهایی هم باید در هفته هفتم لیگ برتر با سپاهان روبه‌رو شوند که چه بسا درخواست لغو این دیدار را بدهند.

از سوی دیگر دو بازی هفته نهم و دهم پرسپولیس هم به نوعی با بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان تداخل دارد. بازی برگشت در یکی از دو تاریخ 24 یا 25 مهر برگزار می‌شود که پرسپولیس قبل و بعد از آن در لیگ باید با دو استقلال روبه‌رو شود. اگر بازی پرسپولیس 24 مهر باشد به احتمال زیاد بازی با استقلال خوزستان در هفته نهم که باید 20 مهر برگزار شود لغو می‌شود. اگر بازی پرسپولیس 25 مهر باشد آنها باید سه روز بعد یعنی 28 مهر در هفته دهم لیگ برتر در شهرآورد سرخابی‌ها به میدان بروند که قطعاً با این فاصله کم حاضر به رویارویی با استقلال در شهرآورد حساس لیگ نخواهند شد و احتمال لغو یا تعویق این بازی هم می‌رود.

در هر صورت صعود پرسپولیس به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا احتمالاً برنامه بازی‌های این تیم در مهرماه در لیگ برتر را هم دچار چالش خواهد کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
دیدار امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس در یک افتتاحیه
در حاشیه مراسم افتتاحیه باشگاه ورزشی, امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد!
loading...
 

X