علیرضا منصوریان برای رفع مشکل عدم گلزنی تیم استقلال باید هرچه زودتر دست به کار شود.

راه حل رفع مشکل گلزنی استقلال

سرمربی استقلال برای حل مشکل گلزنی تیمش باید دست به یک اقدام درست و حسابی بزند.

علیرضا منصوریان می داند تیمش با مشکل گلزنی مواجه شده است. زدن تنها یک گل در 5 بازی و 450 دقیقه تلف شده فقط برای رقم خوردن یک گل اصلا منطقی به نظر نمی رسد. سرمربی جوان استقلال باید این مشکل را ریشه کن کند.

برای کمک به منصوریان، شاید بهتر باشد به او یک پیشنهاد ساده بدهیم؛ اینکه گاهی از تجربه دیگران درس بگیرد. در فصل ششم وقتی مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس بود، دیدار هفته بیستم این تیم برابر استقلال اهواز با حساب شکست یک بر صفر برای سرخ ها به اتمام رسید. دنیزلی بعد از این بازی از مدیریت وقت باشگاه خواست به جای جلسات تمرینی، 5 بازی تدارکاتی پشت سر هم با تیم های درجه 4 و 5 تهران برای پرسپولیس تدارک ببینند.

این اتفاق رخ داد و پرسپولیس به جای آن که تمرین کند، هر روز فقط فوتبال بازی کرد و موفق شد به هر حریف خود حداقل 6، 7 گل در هر بازی بزند.
در طول هفته، دنیزلی با این کار فقط گلزنی به تیم های حریف را با بازیکنانش تمرین کرد.

آنها بعد از این اتفاق در 5 هفته موفق به رقم زدن 11 گل شدند و پرسپولیس در موقعیت سازی و طراحی حمله نیز نمره قبولی گرفت. همان فصل، سرخپوشان توانستند از مکان نهم جدول به مکان سوم رسیده و بالاتراز استقلال تهران فصل ششم را به اتمام برسانند.

منصوریان باید بداند فوتبال با تمام پیچیدگی هایی که دارد، گاهی یک ورزش کاملا ساده است که معضلات بزرگ آن با راهکارهای ساده و دم دستی حل می شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
تیام قرارش با استقلالی ها را پیچوند!
تیام که قرار بود با مسئولان استقلال در ترکیه دیدار کند, به قرار ملاقات نیامد!
loading...

 

X