مهدی رحمتی دیگر آن درخشش سابق را نداشته و در این فصل یکی از عوامل اصلی عدم موفقیت استقلال می باشد.

رحمتی عامل شکست های استقلال

باز هم اشتباه رحمتی کار دست استقلال داد.

استقلال در این فصل سه گل از پنج گلی که دریافت کرد از روی نقطه پنالتی بود. در هفته نخست عظیم گوک پنالتی داد. سپس رحمتی روی محمد عباس‌زاده خطا کرد. در بازی با گل گهر هم رحمتی با خطایی که روی حسن‌زاده مرتکب شد، یک پنالتی را به حریف تقدیم کرد.

دو خطا از سه خطای پنالتی این فصل که علیه استقلال اعلام شد، با خطای رحمتی بود. اما اشتباهات رحمتی در این فصل فقط به همین خطاها خلاصه نمی‌شود.

رحمتی در چهار گل از پنج گلی که استقلال در این فصل دریافت کرد مقصر بود. ابتدا خطای عجیبی روی محمد عباس‌زاده مرتکب شد که این بازیکن از روی پنالتی به استقلال گل زد. سپس در بازی مقابل پدیده، مغلوب شوت از راه دور محمد قاضی شد. در همان مسابقه روی گل دوم پدیده هم در شرایطی که توپ روی پای حسین مهربان ننشست، ولی رحمتی موفق به مهارش نشد و آرام آرام از کنارش عبور کرد تا وارد دروازه شود. گل‌هایی که منصوریان را تا آستانه اخراج هم پیش برد.

حالا در بازی مقابل گلگهرسیرجان، مهدی رحمتی یک اشتباه دیگر کرد تا باز هم دروازه استقلال باز شود. رحمتی شوت از پشت محوطه جریمه بازیکن گل گهر را نتوانست یک‌ضرب مهار کند. رحمتی برای دفع توپ برگشتی هم دچار مشکل شد و لیز خورد. توپ در شرایطی به احمد حسن‌زاده رسید که این بازیکن با ضربه‌ای که به توپ زد، توپش از دروازه فاصله گرفته بود و عملا خطری دروازه استقلال را تهدید نمی‌کرد. ولی رحمتی با برخوردی که با حسن‌زاده داشت، یک پنالتی دیگر تقدیم حریفان کرد.

روزهای بد استقلال با عمکرد نه‌چندان خوب رحمتی همراه شده است؛ حتی مسابقه‌ای که برنده شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: تماشاگران امروز


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
کارلوس کی روش هنوز یک سورپرایز دیگر دارد!
کارلوس کی روش باید یک بازیکن دیگر را از تیم ملی خط بزند و شاید بازهم یک سورپرایز دیگر در انتظار هواداران باشد.
loading...
 

X