هواداران استقلال و پرسپولیس بر سر این موضوع که سامان قدوس استقلالی است یا پرسپولیسی, در فضای مجازی به دعوا می پردازند!

 دعوای مجازی برای سامان قدوس

وقتی اعلام شد هافبک جدید تیم ملی از کشور سوئد می آید، شور و هیجان خاصی برای تماشای بازی های این بازیکن در فوتبال ایران شکل گرفت.

انتخاب جدید کارلوس کی روش از بین بازیکنان دورگه یا خارج‎نشین فوتبال ایران، کسی نیست جز «سامان قدوس». بازیکنی با پدر و مادر ایرانی و اهل شهر زیبای اهواز که در سوئد متولد شده و در فوتبال این کشور تا رسیدن به تیم ملی رشد کرده است.

سامان از باشگاه اوسترساندس سوئد آمده و شاید به اندازه کافی از فوتبال داخلی ایران خبر نداشته باشد اما به بهانه ای برای دعوا بین سرخابی ها تبدیل شده است. ماجرا از جایی شروع شد که در یک رسانه پرمخاطب در فضای مجازی، عکسی از سامان قدوس با پیراهن قرمز منتشر شد. سپس عده ای عنوان کردند این بازیکن عاشق رنگ قرمز است و قطعا از بچگی پرسپولیسی بوده!

از طرف دیگر، استقلالی ها نیز عکس های متنوعی از سامان با پیراهن استقلال را پیدا کردند و گفتند اگر ملاک پرسپولیسی بودن یک نفر پوشیدن پیراهن قرمز است، اکثر عکس های سامان با پیراهن آبی رنگ ثبت شده و با این حساب او استقلالی است.

به هر حال بین هواداران استقلال و پرسپولیس بر سر اینکه سامان طرفدار کدام تیم است، در فضای مجازی و برخی کانال های هواداری، بحث و جدل هایی در گرفته و این در حالی است که سامان شاید هرگز به این سوال فکر هم نکرده که «پرسپولیسی است یا استقلالی!»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
افشاگری برنده جایزه مسابقه برنامه 90 درباره جوایز سفر به جام جهانی!
گویا جوایزی که از سوی برنامه نود برای سفر به جام جهانی روسیه به بینندگان اهدا شده است بدون بلیت بازی ها بوده است!!
loading...

 

X