خوشبختانه علی پروین مشکلی خاصی ندارد و علت بستری شدن وی در بیمارستان, نگرانی اعضای خانواده وی به خصوص داماد کوچک علی پروین بوده است.

خطری علی پروین را تهدید نمی کند

با علی پروین تماس گرفتیم و جویای احوالش شدیم. شماره 7 افسانه‌ای پرسپولیس خیلی ریلکس و راحت جوابگوی ما شد و اعلام کرد چیز خاصی نیست. به کلینیکی در لواسان مراجعه کرده و پس از زدن آمپول به منزل برگشته و...

علی پروین از ما خواست بی‌جهت ماجرا را شلوغ نکرده و باعث نگرانی هواداران نشویم اما سه‌شنبه شب گذشته خبر آمد که علی پروین دوباره به بیمارستان مراجعه کرده و با تشخیص پزشکان از او سی‌تی‌اسکن گرفته شده است.

پروین تحت معاینه پزشک گوش، حلق و بینی قرار گرفته و گفته می‌شود مشکل خاصی ندارد اما ماجرا چه بود؟ چه شد که پروین دوباره به بیمارستان رفت و بستری شد؟

شنیدیم غروب سه‌شنبه گذشته وقتی «حسام» داماد کوچک علی پروین به منزل پیشکسوت پرسپولیس رفت و حال و احوال پدر همسرش را دید نگران شد.

آقاحسام به سایر اعضای خانواده گفت رنگ و روی علی پروین پریده و باید بستری شود. با توجه به اینکه لواسان بیمارستان خیلی مجهز و پیشرفته‌ای ندارد بنابراین داماد کوچک پروین پیشنهاد می‌کند او را به تهران منتقل کنند.

علی پروین به همراه داماد و پسرش به تهران می‌آید و در بیمارستان بستری می‌شود. البته همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم مشکل بیماری پروین حاد نیست و اسطوره سرحال و سلامت است.

طبق آخرین خبر نیز علی پروین 5شنبه عصر از بیمارستان مرخص شده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
چهره خندان زنان و دختران پس از ورود به ورزشگاه آزادی بخاطر بازی ایران! عکس
سرانجام اجازه حضور زنان به همراه خانواده خود در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و اسپانیا صادر شد.
loading...

 

X