قصد داریم هنرمندان و بازیگران سرشناسی را به شما معرفی کنیم که اعتیاد شدیدی به الکل و مواد مخدر داشته اند.

اعتیاد هنرمندان به الکل

مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی از عادات شایع بسیاری از هنرمندان هالیوودی است. بسیاری از ستاره‌ها در پی مصرف همین مواد جان خود را از دست داده‌اند. ژان لوک دلارو مجری معروف فرانسوی در سال 2012  به دلیل مصرف بالای کوکایین مبتلا به سرطان معده شد.

دمی لواتو demi lovato، زاک افرون zac efron و آماندا باینس Amanda Bynes بازیگران آمریکایی از ستاره‌هایی هستند که بخاطر اعتیاد بیش از حد خود سوژه رسانه ها شده اند.

ستاره‌های بسیاری در حال حاضر گرفتار مواد مخدر و مشروبات الکلی‌اند و تلاش می‌کنند از دام آن برهند. برخی از این افراد را در کنار برخی دیگر که از آسیب‌های ناشی از این مواد باخبرند و هرگز به آن لب نزده‌اند مثل کیم کارداشیان که با آغاز رژیم کاهش وزن مثل جنیفر هادسون مصرف الکل را به طور کامل قطع کرد یا جنیفر لوپز که معتقد است الکل به شدت روی پوست تأثیر منفی دارد.

برد پیت

همیشه از این بازیگر و تهیه کننده آمریکایی معروف کنار همسرش آنجلینا جولی عکس‌های زیادی گرفته می‌شود اما زندگی این زوج به خوبی آنچه در عکس‌ها و مراسم به نظر می‌رسد نیست. برد پیت الکلی است و بهار سال 2009 مجبور شد برای یک دوره درمان و پاکسازی بدن در بیمارستان بستری شود. تا چندی پیش نیز دوره‌های درمانی برای ترک اعتیاد به مشروبات الکلی را می‌گذراند.


ژان روشفور

این بازیگر معروف فرانسوی عادت به مصرف ویسکی داشت اما بعد از آنکه دچار ناراحتی معده شد با مشورت پزشک مصرف داروهای ضد افسردگی را جایگرین مصرف الکل کرد.


مل گیبسون

در سال 2006 اعلام شد این بازیگر و تهه کننده آمریکایی به مصرف مشربات الکلی اعتیاد دارد و در حالی که حین رانندگی مست بوده دستگیر شده است. وی که تمام عمر لقب مبارز با مواد مخدر و الکل را به دوش می‌کشید از اینکه خود گرفتار شد شرمنده بود.

بیشتر بدانید : جمله‌ای که زندگی آنتونی هاپکینز را نجات داد !


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : salamaneh.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
ماجرای تصویر حاشیه ساز اکبر عبدی چه بود؟ + عکس ماجرای تصویر حاشیه ساز اکبر عبدی چه بود؟ + عکس

بسیاری از رسانه‌ها تصویر مردی را منتشر کردند و آن را منتسب به اکبر عبدی دانستند درحالی که حقیقت چیز دیگر است

 
X