آیا پاریس، دختر مایکل جکسون مانند پدرش از دنیا می رود؟!
پاریس مایکل کاترین جکسون (متولد ۳ آوریل ۱۹۹۸) که با نام پاریس جکسون شناخته می شود تنها دختر سلطان پاپ مایکل جکسون و دبی رو است. پاریس دومین فرزند از سه فرزند مایکل جکسون است

نگرانی خانواده  مایکل جکسون به خاطر اعتیاد دخترش پاریس جکسون

خانواده پاریس جکسون نگران آینده و سلامتی او بوده و نگران هستند که مانند پدرس بر اثر مصرف دارو از دنیا برود؛ آنها پاریس را  به خاطر کارهایش سرزنش می کنند.

پاریس جکسون که با گابریل گلن Gabriel Glenn  هم گروهی Wallflowers در ارتباط است، موجبات نگرانی خانواده اش شده و انها می ترسند که پاریس مانند پدرش بر اثر مصرف دارو فوت نکند!بیشتر بدانید : خودکشی ناموفق دختر 15ساله «مایكل جكسون» + تصاویر

پاریس جکسون,مایکل جکسون,دختر مایکل جکسون,اعتیاد

پاریس جکسون و گابریل گلن


دوست خانواده جکسون ادعا می کند: گویی دختر ستاره پاپ این روزها راه خود را گم کرده است و همه باور دارند که او با گابریل مواد مصرف می کند. او به شدت مجذوب و شیفته گابریل شده و هر دوی آنها در خانه پاریس درها را روی خودشان قفل کرده و اجازه نمی دهند کسی نزدیکشان شود.

کاترین مادر بزرگ پاریس بارها با خاطر پاریس گریه کرده؛ چراکه قبلا این وجه از زندگی و شخصیت پاریس را ندیده بود.

پاریس جکسون,مایکل جکسون,دختر مایکل جکسون,اعتیاد

پاریس جکسون در یک مهمانی

شنیده ها حاکی از این است که بارها پاریس در مهمانی های مختلفی که همراه با مواد و مشروب بوده شرکت کرده و با ظاهری که اصلا شباهت به ظاهر همیشگی اش ندارد دیده شده است.

پاریس جکسون,مایکل جکسون,دختر مایکل جکسون,اعتیاد

پاریس جکسون در خیابان


یکی دیگراز نزدیکان پاریس نیز در مورد او گفت: پاریس در هر دقیقه نظرش در مورد مسیری که می خواهد در زندگی انتخاب کند تغییر می دهد.
برایمان عجیب و باور نکردنی است که دختر 20 ساله ستاره پاپ= مایکل جکسون- کسی که حدود یه ده پیش به خاطر مصرف دارو به طرز جنجال برانگیزی فوت کرد- در شبکه های اجتماعی استفاده از ماریجوانا و سبک زندگی مهمانی های سنگین را ترویج می دهد.

دوست خانوادگی آنها گفت: این خیلی ناراحت کننده است. پاریس فقط 21 سال سن دارد  و هر شب در یک بار متفاوت عکس می گیرد.  پاریس اعتقاد دارد او و گابریل روح هایشان هم با هم جفت بوده و در زندگی های گذشته شان چندین بار با هم بوده اند!!

این منبع آگاه گفت: متاسفانه پاریس به هیچکس اجازه نزدیک شدن و کمک کردن را نمی دهد.
گویا هیچکس نمی تواند پاریس را از خودش نجات دهد.

او  خودش و گابریل را در خانه محبوس می کند و هر اتفاقی در انجا بیفتد به صورت یک راز باقی می ماند.

پاریس جکسون,مایکل جکسون,دختر مایکل جکسون,اعتیاد

عکس های 2018 پاریس جکسون


پاریس جکسون,مایکل جکسون,دختر مایکل جکسون,اعتیاد

عکس های 2018 پاریس جکسون


پاریس مایکل کاترین جکسون (متولد ۳ آوریل ۱۹۹۸) که با نام پاریس جکسون شناخته می شود تنها دختر سلطان پاپ مایکل جکسون و دبی رو است. پاریس دومین فرزند از سه فرزند مایکل جکسون است و دو برادر به نام های پرینس جکسون و بلنکت جکسون دارد. اولین فیلم او پل لندن و سه کلید است. او همچنین در برنامه‌های اپرا و ایکس فاکتور حضور داشته است. مادر خوانده و پدر خوانده پاریس به ترتیب الیزابت تیلور و مکالی کالکین هستند.

پاریس جکسون حاصل ازدواج بزرگترین ستاره موسیقی پاپ، مایکل جکسون و دستیار متخصص پوست دبی رو است. مایکل جکسون بعد از جدا شدن از مادر پاریس حضانت کامل دو فرزندش (پاریس و پرینس) را در اختیار گرفت و پاریس تا ۱۱ سالگی (زمان مرگ مایکل جکسون) همراه با پدرش زندگی می کرد.

 

بیشتر بدانید : 10 نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!!

بیشتر بدانید : اعتراض دختر مایکل جکسون به سریالی که درباره ی زندگی پدرش است!

بیشتر بدانید : ساخت فیلمی درباره ی زندگی سلطان موسیقی پاپ: در جست و جوی ناکجاآباد

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ