آیا وضعیت روحی بریتنی اسپیرز نگران کننده است ؟! + عکس
 آیا بریتنی اسپیرز خواننده مشهور دچار مشکلی شده و به کمک احتیاج دارد؟ یکی از طرفداران بریتنی برای او کامنتی گذاشت و نوشت: “اگر به کمک احتیاج داری در ویدئوی بعدی لباس زرد بپوش”؟! و بریتنی در ویدئوی بعدی لباس زرد پوشد!

نگرانی طرفدارن بریتنی از وضعیت روحی و جسمی او 

بریتنی جین اسپیرز Britney Jean Spears‎ متولد ۲ دسامبر ۱۹۸۱ خواننده، ترانه‌سرا، رقصنده و هنرپیشه آمریکایی است. اسپیرز یک پاپ آیکون شناخته می‌شود و تأثیرات بسیاری بر احیای سبک پاپ نوجوان در اواخر دهه ۹۰ و اوایل ۲۰۰۰ داشته‌است؛ و از وی به عنوان افتخاری «شاهزاده‌خانم پاپ» قدردانی شده‌است.

بیماری روحی بریتنی اسپیرز 

بریتنی پس از به شهرت رسیدن در زندگی شخصی اش دچار مشکلاتی شد و مورد توجه رسانه ها و هوادارانش قرار گرفت. بریتنی در سال ۲۰۰۷ به علت مشکلات روحی پس از طلاق با چتر به یک خودرو حمله کرد. از آن پس شایعاتی مبنی بر اینکه بریتنی روانی شده است راه افتاد. او بطور داوطلب برای درمان در همان سال به مرکز بازپروری مالبیو رفت. بریتنی به خاطر بیماری افسردگی-شیدایی در سال ۲۰۰۸ مجددا به بیمارستان منتقل شد و برای مدتی در آنجا بستری شد.

در سال 2019 بریتنی اسپیرز مجددا دچار بیماری افسرگی شد و در بیمارستان بستری گردید دلیل افسردگی بریتنی اسپیرز مشکلات جسمی و بیماری پدرش جیمی اسپیرز اعلام شد. این خواننده به شدت از مشکلات عاطفی رنج می‌برد و در حال تلاش است تا با وضعیت سلامتی پدرش جیمی کنار بیاید.

ماجرای خیانت سام اصغری به بریتنی اسپیرز

در سال ۲۰۱۷ بریتنی اسپیرز با سام اصغری که یک مدلینگ ایرانی است دوست شد. پس از اینکه رابطه دوستی و عاشقانه بریتنی و سام اصغری جدی شد زنی دیگر وارد این داستان شد و ادعا کرد که سام به بریتنی خیانت کرده است این شایعه از آنجا بوجود آمد که یک طراح آمریکایی بیست و هفت ساله متولد شهر مایامی به نام مورگان اوسمان تصویری از خود و سام اصغری را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

بریتنی و سام اصغری
بریتنی و سام اصغری

طرفداران بریتنی اسپیرز نگران وضعیت روحی و جسمی او هستند!

اخیرا بریتنی اسپیرز، خواننده سرشناس ۳۸ ساله ویدئویی از خود با لباس مشکی در تیک تاک به اشتراک گذاشت؛ سپس، یکی از طرفداران بریتنی برای او کامنتی گذاشت و نوشت: “اگر به کمک احتیاج داری در ویدئوی بعدی لباس زرد بپوش”؟!

بعد از این جریان، بریتنی اسپیرز در ویدئوی جدید که از خود منتشر کرده، لباس زرد پوشیده و همین موضوع سبب شده است تا طرفداران بریتنی نگران وضعیت روحی و جسمی او شوند!!

اینستاگرام بریتنی اسپیرز Britney Spears‎
اینستاگرام بریتنی اسپیرز Britney Spears‎

در‌نهایت، طرفداران بریتنی اسپیرز بار دیگر هشتگ FreeBritney را ترند کرده‌اند.

گفتنی است، بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ میلادی به دلیل بیماری‌ روحی‌اش، زندگی‌ کاری و شخصی‌اش تحت کنترل یک قرارداد است و نمی‌تواند به اختیار خود کاری انجام دهد! با این حال، بریتنی اسپیرز به دنبال لغو این قرارداد است ولی تاکنون موفق به لغو آن نشده است. 

 

بیشتر بدانید : بریتنی اسپیرز در مرکز روانی بستری شد + عکس

بیشتر بدانید : داستان سلبریتی هایی که از دام اعتیاد رها شدند+ تصاویر

بیشتر بدانید : کشف جسد نامزد سابق بریتنی اسپیرز و جنیفر آنیستون در خانه اش + عکس 


تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ