مشکلات شدید روحی نیکول کیدمن که زندگی اش را تحت تاثیر قرار داد
 بازی در نقش گریس فریزر در سریال "نابودی" گرچه برای نیکول کیدمن شیرین بوده اما او را تا مدتها تحت تأثیر قرار داده است

ماجرایی که نیکول کیدمن را دچار مشکل روحی کرد

نیکول کیدمن بازیگر مشهور استرالیایی تبار در جریان گفتگوی پادکستی با مارک مارون از عوارض جانبی و ناراحت کننده روانی بازی در سریال "نابودی" گفت. وی در این گفتگو از پشت صحنه دشواری‌های بازی در یک نقش دشوار پرده برداشت و نشان داد که بازی در چنین نقش‌هایی چه تنش و فشاری را به بازیگران تحمیل می‌کند.

نیکول کیدمن در سریال نابودی که محصولی از HBO است در نقش گریس فریزر بازی کرده بود. زندگی یک بازیگر می‌تواند گاهی پر زرق و برق باشد، اما به ندرت افراد مشهور در مورد عوارض جانبی گرفتن نقش‌های آسیب زا بحث می‌کنند.

نیکول کیدمن در فیلم Destroyer ویرانگر
نیکول کیدمن در فیلم Destroyer ویرانگر

نیکول کیدمن، درمورد چگونگی تأثیر طبیعی بودن صحنه‌های سریال‌های "دروغ‌های کوچک و بزرگ" و "نابودی" بر سلامتی جسمی و روانی و حتی قطع شدن ارتباط خود با دوربین صحبت کرد. وی توضیح داد که به طور خاص با این دو نقش، او را به لحاظ شخصیتی درگیر یک فشار بزرگ می‌کردند. نیکول کیدمن در این خصوص گفت: "گاهی هنگام بازی در این نقش‌ها به حدی درگیر می‌شدم که مجبور بودم توقف کنم و از خودم بپرسم من دقیقا کیستم؟"

این بازیگر ۵۳ ساله گفت:
"من پس از پایان سریال نابودی تا مدت‌ها احساس می‌کردم حالم خوب نیست و حتی شب‌ها قادر به خوابیدن نبودم، این موضوع زندگی شخصی و غیر شغل من را نیز تحت تاثیر خود قرار داده بود. اکنون با گذشت مدتی از بازی در این سریال احساس آرامش می‌کنم."
 

 

بیشتر بدانید : داستان زندگی «نیکول کیدمن»؛ زن زیبا و بی نقص هالیوود

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن 51 ساله در منفی ترین نقش تمام عمرش بازی می کند! + عکس

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن: ازدواج با تام کروز مرا از آزارهای جنسی نجات داد!!

بیشتر بدانید : نیکول کیدمن را با این ظاهر هیچ وقت ندیده بودید!! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: entekhab.ir